Grohe

Grohe

GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárneho vybavenia a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívneho vodného riešenia. Produkty značky GROHE sa už po desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty spoločnosti, teda o technológiu, kvalitu, design udržateľnosť, a poskytujú jedinečný pôžitok z vody – „Pure Freude an Wasser“. Všetky modely hrdo nesú označenie „Made in Germany“, ktoré má okrem posilňovania zákazníckej dôvery voči našim produktom tiež rýdzo informatívny význam – všetky výrobné, vývojové a návrhárske aktivity spoločnosti sú prevádzkované v Nemecku. Výroba v továrňach, ktoré sú súčasťou spletitej výrobnej siete spoločnosti GROHE, sa riadi tými najprísnejšími podnikovými štandardmi používaním precíznych nástrojov aj procesov. Jedine tak môžeme zaistiť remeselnú a funkčnú precíznosť našich produktov, ktorú od značky GROHE celý svet očakáva.

Len v priebehu posledných desiatich rokov potvrdilo jedinečnosť produktov GROHE viac než 300 ocenení za design a inovatívne technológie. Samotná spoločnosť GROHE sa umiestnila medzi tromi najlepšími nemeckými podnikmi, ktoré v roku 2015 najviac prispeli k trvalo udržateľnému rozvoju. Vášeň pre produkty GROHE zo strany architektov, designérov a developerov potvrdzuje množstvo dych vyrážajúcich stavebných projektov zahrňujúcich vodovodné batérie a sanitárne vybavenie našej značky. V roku 2014 sa spoločnosť GROHE stala súčasťou medzinárodnej skupiny LIXIL Group, verejnej spoločnosti obchodovateľnej na tokijskej burze cenných papierov. Spoločnosť LIXIL je svetovým lídrom sanitárneho priemyslu a ide tiež o popredného japonského dodávateľa stavebných materiálov, produktov a služieb

Hodnoty Grohe

KVALITA

NEMECKÝ PERFEKCIONIZMUS INŠPIRUJE MAXIMÁLNU DÔVERU ZÁKAZNÍKA.

Usilujeme o dokonalosť, ktorá ide ďaleko za hranice povrchu našich výrobkov. V skutočnosti je našim cieľom dokonalosť v každej fáze, od vývoja každého výrobku cez jeho výrobu až k zákazníckemu servisu. Naša história nemeckého inžinierstva, dôkladné interné testy a množstvo externých certifikačných procesov poskytujú našim zákazníkom kompletnú istotu, že nám môžu úplne dôverovať.

TECHNOLÓGIE

OVLÁDAME VODU PROSTREDNÍCTVOM TECHNOLÓGIÍ.

Neúnavne pracujeme na technologických inováciách, hlavne sa snažíme využívať najnovšie pokroky v oblasti digitálnych technológií. Tak sa nám darí vytvárať chytré riešenia, vďaka ktorým môžu zákazníci zažívať ešte väčšie potešenie z vody. Náš tým expertov spútava silu vody, aby zintenzívnil každodenné prežitky našich zákazníkov – vtedy prichádza okamžik pravdy, ako pre produkty, tak pre značku.

DESIGN

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY DOVEDENÉ K DOKONALOSTI.

Empatický a intuitívny design nám umožňuje vytvárať produkty, ktoré pôsobia dojmom, že boli navrhnuté priamo pre vás. Táto jedinečná DNA, ktorou sa produkty GROHE ergonomicky aj vizuálne odlišujú od ostatných, nám už priniesla množstvo designových ocenení: tieto špičkové ocenia sú dôkazom celosvetového uznania.

UDRŽATEĽNOSŤ

ZAISTENIE POTEŠENIA Z VODY PRE BUDÚCE GENERÁCIE.

Voda je rovnako dôležitá ako vzduch, ktorý dýchame, čo je ďalší dôvod, prečo je našou veľkou vášňou. Aby sme koncept „Pure Freude an Wasser“ mohli ponúkať nielen súčasnému spotrebiteľovi, ale aj budúcim generáciám, ponúkame udržateľné produktové riešenia ako GROHE Blue, GROHE EcoJoy a GROHE SilkMove ES a prostredníctvom správy o udržateľnosti a množstva uznaní v tejto oblasti preukazujeme, že záväzok spoločnosti ochraňovať planétu myslíme vážne.

 

Získané designové ocenenia

 

Technológia

Produkty Grohe v kategóriách

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore