Preskočiť na hlavný obsah

Grohe

Grohe

O značke GROHE

GROHE je globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení, ktoré ohromujú zákazníkov a prekonávajú ich očakávanie po celom svete. Má za sebou bohatú tradíciu výroby prémiových produktov od vodovodných batérií cez sprchové systémy až po keramiku ako umývadlá, vanetoalety.

 

GROHE: „Čistá radosť z vody“

Značka GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárneho vybavenia. Z tejto pozície ponúka riešenie pre kompletné vybavenie kúpeľne a kuchyne. Keď pre vybavenie celej kúpeľne alebo kuchyne stačí vyberať z jediného portfólia produktov, a to z portfólia GROHE.

Voda je dôležitá a preto sa GROHE zameriava na jej chytré využitie bez plytvania. Produkty GROHE pomáhajú s úsporou vody bez kompromisov a vytvárajú silné puto medzi radosťou z vody a spokojnosťou zákazníkov.

 

GROHE poskytuje „Pure Freude an Wasser“

 

Hodnoty GROHE

 

KVALITA

 Kvalita GROHE NEMECKÝ PERFEKCIONIZMUS INŠPIRUJE MAXIMÁLNU DÔVERU ZÁKAZNÍKA.

Usilujeme o dokonalosť, ktorá ide ďaleko za hranice povrchu našich výrobkov. V skutočnosti je naším cieľom dokonalosť v každej fáze, od vývoja každého výrobku cez jeho výrobu až k zákazníckemu servisu. Naša história nemeckého inžinierstva, starostlivé interné testy a mnoho externých certifikačných procesov poskytujú našim zákazníkom kompletnú istotu, že nám môžu úplne dôverovať.

 

TECHNOLÓGIA

Technologie GROHE

OVLÁDAME VODU PROSTREDNÍCTVOM TECHNOLÓGIÍ.

Neúnavne pracujeme na technologických inováciách, hlavne sa snažíme využívať najnovšie pokroky v oblasti digitálnych technológií. Tak sa nám darí vytvárať chytré riešenia, vďaka ktorým môžu zákazníci zažívať ešte väčšie potešenie z vody. Náš tým expertov spútava silu vody, aby zintenzívnil každodenné prežitky našich zákazníkov – vtedy prichádza okamžik pravdy, ako pre produkty, tak pre značku.

 

DESIGN

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY DOVEDENÉ K DOKONALOSTI.

Empatický a intuitívny design nám umožňuje vytvárať produkty, ktoré pôsobia dojmom, že boli navrhnuté priamo pre vás. Táto jedinečná DNA, ktorou sa produkty GROHE ergonomicky i vizuálne odlišujú od ostatných, nám už priniesla rad designových ocenení: tieto špičkové ocenenia sú dôkazom celosvetového uznania.

 

UDRŽATEĽNOSŤ

ZAISTENIE POTEŠENIA Z VODY PRE BUDÚCE GENERÁCIE.

Voda je rovnako dôležitá ako vzduch, ktorý dýchame, čo je ďalší dôvod, prečo je našou veľkou vášňou. Aby sme koncept „Pure Freude an Wasser“ mohli ponúkať nielen súčasnému spotrebiteľovi, ale aj budúcim generáciám, ponúkame udržateľné produktové riešenie ako GROHE Blue, GROHE EcoJoy a GROHE SilkMove ES a prostredníctvom správy o udržateľnosti a mnohých uznaní v tejto oblasti preukazujeme, že záväzok spoločnosti ochraňovať planétu myslíme vážne.

 

Získané ocenenia

GROHE získalo niekoľko ocenení v posledných rokoch. V roku 2019 získalo ocenenie Red Dot: Sanitary Brand of the Year za vynikajúci dizajn, inovácie a kvalitu sanitačných zariadení. V roku 2021 získalo German Sustainability Award v kategórii "Zdroje" za účinné využívanie zdrojov a podporu udržateľného využívania. GROHE sa aktívne snaží minimalizovať negatívne dopady na životné prostredie a prispieť k udržateľnému rozvoju. V roku 2022 bolo GROHE oceneno ako Najdôveryhodnejšia značka na Slovensku v kategórii "Vodovodné batérie" v rámci marketingového programu Dôveryhodné značky, ktorý má za cieľ odhaliť značky, ktorým spotrebitelia najviac veria.

 

 

 

 

Produkty Grohe v kategóriách

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore