STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, z dôvodu karanténnych opatrení, ku ktorým pristúpili naši prepravní partneri, sú dočasne zrušené platby na dobierku. Berte, prosím, tiež na vedomie, že môže dochádzať k oneskoreniu termínov dodania vašej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Franke

Franke

Dřezy, baterie, odsavače par, sortery a také vestavné spotřebiče FRANKE - už samotná značka znamená kvalitní univerzální funkčnost a nadčasový design. Nedávných 100 let v historii společnosti je výzvou pro neustálé inovace v oblasti technologie a designu a špičková řešení pro splnění spotřebitelských nároků.

Pokud si pro svoji kuchyni zvolíte osobitý styl nebo budete sledovat designové trendy, FRANKE Vám vždy nabídne široký výběr produktů.

Více než 100 milionů domácností po celém světě důvěřuje kuchyňským systémům FRANKE. Nechte se jimi inspirovat i Vy a zařiďte si kuchyni bez kompromisů.

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 472 položiek a 59 924 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ľadom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariadzujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.