Hansgrohe

Hansgrohe

Hansgrohe - originál od roku 1901

Hansgrohe Rainfinity Hansgrohe Rainfinity

Filozofia značky hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Používa najkvalitnejšie materiály, ktoré sú schválené k styku s pitnou vodou a ktoré vyhovujú medzinárodným zákonným požiadavkám v oblasti sanitárnej techniky.

Označenie „Made in Germany“ je receptom na úspech a skutočne väčšina produktov značky hansgrohe pochádza z nemeckého Schwarzwaldu.

 

S 34 spoločnosťami, 21 predajnými pobočkami a dodávkami do 146 krajín všetkých kontinentov platí značka hansgrohe za globálneho hráča v oblasti sanitárnej techniky.


Hodnoty značky hansgrohe

Značka hansgrohe vsádza na vybrané materiály, pokročilé technológie a precíznosť spracovania. Ďalej tiež na ochranu životného prostredia, účinné využívanie prírodných zdrojov a na dobré pracovné podmienky pre zamestnancov.

Prvotriedna kvalita a prísna kontrola

Hansgrohe svoje produkty vyrába z kvalitných materiálov vhodných na kontakt s pitnou vodou. Vysokú kvalitu výrobkov opakovane potvrdzujú nezávislé testovacie inštitúty na celom svete, ako sú napríklad TÜV alebo DVGW. Produkty hansgrohe podliehajú testom v oblasti ochrany pred obarením, úspory vody a energie alebo v oblasti bezpečného ovládania a elektroniky.

Oceňovaný design

Už viac ako 30 rokov prepožičiava tvár značke hansgrohe Studio Phoenix Design. Designéri exkluzívne navrhujú všetok sortiment tejto značky. Spoločne pracujú na súhre funkčnosti, pohodlia a designu. Výrobky značky hansgrohe sú nadčasové, atraktívne a vysoko funkčné. Dokazuje to aj viac než 600 ocenení v 50 medzinárodných designových súťažiach.

Tradície a inovácie

Hansgrohe je popredným novátorom v odbore. To sa odráža v mnohokrát ocenenom designe, nespočetnom množstve patentov a v zaujímavých technológiách budúcnosti. So svojimi skúsenosťami v odbore neustále hľadá nové možnosti a prichádza s inovatívnym riešením.

Ekológia a trvalá udržateľnosť zdrojov

Keď si kúpite sprchu alebo vodovodnú batériu značky hansgrohe, môžete si byť istí, že ste si kúpili krásny výrobok s dlhou životnosťou. Značka hansgrohe však pri výrobe kladie dôraz aj na šetrenie planéty a prírodných zdrojov. Všetky výrobky sú preto nielen kvalitné, úsporné a spoľahlivé, ale tiež ekologické.

Hansgrohe intenzívne podporuje sociálne a ekologické projekty. V rámci celej spoločnosti všetci zamestnanci pracujú na harmonickom spojení ekonomiky, životného prostredia a spoločnosti.

 

Získané designové ocenenia

Hansgrohe je šampión v kúpeľňovom designe

Kvalita designu je súčasťou DNA spoločnosti Hansgrohe. Sú teda spoľahlivým ukazovateľom pri výbere najlepších produktov. Hansgrohe získal niekoľkonásobne cenu „Red dot – Best of the Best Design Award“, cenu „iF Gold Product Design Award“ a trikrát po sebe tiež „Ocenenie za design spolkovej republiky Nemecko“. Je to najvyššie ocenenie v odvetví designu v krajine a právom sa mu hovorí „Cena cien“.

designové ocenenia hansgrohe

 

Designéri hansgrohe

Pre spoločnosť Hansgrohe pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola a Ronan a Erwan Bouroullecovi patria k popredným 25 designérom, ktorých vážená porota v roku 2009 vybrala za špičku v odbore. Vašej kreativite sa otvára nový pohľad na kúpeľňu a wellness a možnosť využiť mnoho technických inovácií. Batérie, sprchy a sprchové systémy značky hansgrohe získali viac než 400 renomovaných medzinárodných ocenení zaslúžene a neustále nastavujú nové trendy.

Designéri Hansgrohe

Technológia

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore