Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe

Hansgrohe

Hansgrohe - originál od roku 1901

Hansgrohe Rainfinity Hansgrohe Rainfinity

Filozofia značky hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Používa najkvalitnejšie materiály, ktoré sú schválené k styku s pitnou vodou a ktoré vyhovujú medzinárodným zákonným požiadavkám v oblasti sanitárnej techniky.

Označenie „Made in Germany“ je receptom na úspech a skutočne väčšina produktov značky hansgrohe pochádza z nemeckého Schwarzwaldu.

 

S 34 spoločnosťami, 21 predajnými pobočkami a dodávkami do 146 krajín všetkých kontinentov platí značka hansgrohe za globálneho hráča v oblasti sanitárnej techniky.


Hodnoty značky hansgrohe

Značka hansgrohe vsádza na vybrané materiály, pokročilé technológie a precíznosť spracovania. Ďalej tiež na ochranu životného prostredia, účinné využívanie prírodných zdrojov a na dobré pracovné podmienky pre zamestnancov.

Prvotriedna kvalita a prísna kontrola

Hansgrohe svoje produkty vyrába z kvalitných materiálov vhodných na kontakt s pitnou vodou. Vysokú kvalitu výrobkov opakovane potvrdzujú nezávislé testovacie inštitúty na celom svete, ako sú napríklad TÜV alebo DVGW. Produkty hansgrohe podliehajú testom v oblasti ochrany pred obarením, úspory vody a energie alebo v oblasti bezpečného ovládania a elektroniky.

Oceňovaný design

Už viac ako 30 rokov prepožičiava tvár značke hansgrohe Studio Phoenix Design. Designéri exkluzívne navrhujú všetok sortiment tejto značky. Spoločne pracujú na súhre funkčnosti, pohodlia a designu. Výrobky značky hansgrohe sú nadčasové, atraktívne a vysoko funkčné. Dokazuje to aj viac než 600 ocenení v 50 medzinárodných designových súťažiach.

Tradície a inovácie

Hansgrohe je popredným novátorom v odbore. To sa odráža v mnohokrát ocenenom designe, nespočetnom množstve patentov a v zaujímavých technológiách budúcnosti. So svojimi skúsenosťami v odbore neustále hľadá nové možnosti a prichádza s inovatívnym riešením.

Ekológia a trvalá udržateľnosť zdrojov

Keď si kúpite sprchu alebo vodovodnú batériu značky hansgrohe, môžete si byť istí, že ste si kúpili krásny výrobok s dlhou životnosťou. Značka hansgrohe však pri výrobe kladie dôraz aj na šetrenie planéty a prírodných zdrojov. Všetky výrobky sú preto nielen kvalitné, úsporné a spoľahlivé, ale tiež ekologické.

Hansgrohe intenzívne podporuje sociálne a ekologické projekty. V rámci celej spoločnosti všetci zamestnanci pracujú na harmonickom spojení ekonomiky, životného prostredia a spoločnosti.

 

Získané designové ocenenia

Hansgrohe je šampión v kúpeľňovom designe

Kvalita designu je súčasťou DNA spoločnosti Hansgrohe. Sú teda spoľahlivým ukazovateľom pri výbere najlepších produktov. Hansgrohe získal niekoľkonásobne cenu „Red dot – Best of the Best Design Award“, cenu „iF Gold Product Design Award“ a trikrát po sebe tiež „Ocenenie za design spolkovej republiky Nemecko“. Je to najvyššie ocenenie v odvetví designu v krajine a právom sa mu hovorí „Cena cien“.

designové ocenenia hansgrohe

 

Designéri hansgrohe

Pre spoločnosť Hansgrohe pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola a Ronan a Erwan Bouroullecovi patria k popredným 25 designérom, ktorých vážená porota v roku 2009 vybrala za špičku v odbore. Vašej kreativite sa otvára nový pohľad na kúpeľňu a wellness a možnosť využiť mnoho technických inovácií. Batérie, sprchy a sprchové systémy značky hansgrohe získali viac než 400 renomovaných medzinárodných ocenení zaslúžene a neustále nastavujú nové trendy.

Designéri Hansgrohe

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore