Hansgrohe

Hansgrohe

Hansgrohe - originál od roku 1901

Hansgrohe Rainfinity Hansgrohe Rainfinity

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Používa najkvalitnejšie materiály, ktoré sú schválené k styku s pitnou vodou a ktoré vyhovujú medzinárodným zákonným požiadavkám v oblasti sanitárnej techniky.

Označenie „Made in Germany“ je receptom na úspech a skutočne väčšina produktov značky Hansgrohe pochádza z nemeckého Schwarzwaldu.

 

S 34 spoločnosťami, 21 predajnými pobočkami a dodávkami do 146 krajín všetkých kontinentov platí značka Hansgrohe za globálneho hráča v oblasti sanitárnej techniky.

 

Získané designové ocenenia

Hansgrohe je šampión v kúpeľňovom designe

Kvalita designu je súčasťou DNA spoločnosti Hansgrohe. Sú teda spoľahlivým ukazovateľom pri výbere najlepších produktov. Hansgrohe získal niekoľkonásobne cenu „Red dot – Best of the Best Design Award“, cenu „iF Gold Product Design Award“ a trikrát po sebe tiež „Ocenenie za design spolkovej republiky Nemecko“. Je to najvyššie ocenenie v odvetví designu v krajine a právom sa mu hovorí „Cena cien“.

 

Designéri Hansgrohe

Pre spoločnosť Hansgrohe pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola a Ronan a Erwan Bouroullecovi patria k popredným 25 designérom, ktorých vážená porota v roku 2009 vybrala za špičku v odbore. Vašej kreativite sa otvára nový pohľad na kúpeľňu a wellness a možnosť využiť mnoho technických inovácií. Batérie, sprchy a sprchové systémy značky Hansgrohe získali viac než 400 renomovaných medzinárodných ocenení zaslúžene a neustále nastavujú nové trendy.

Designéri Hansgrohe

Technológia

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore