Upozornenie: Z dôvodu karanténnych opatrení v spoločnosti Franke dochádza k oneskoreniu expedície tovaru. Dĺžku oneskorenia bohužiaľ nedokážeme odhadnúť. Ďakujeme za pochopenie.

Hansgrohe

Hansgrohe

Hansgrohe - originál od roku 1901

Hansgrohe Rainfinity Hansgrohe Rainfinity

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Používa najkvalitnejšie materiály, ktoré sú schválené k styku s pitnou vodou a ktoré vyhovujú medzinárodným zákonným požiadavkám v oblasti sanitárnej techniky.

Označenie „Made in Germany“ je receptom na úspech a skutočne väčšina produktov značky Hansgrohe pochádza z nemeckého Schwarzwaldu.

 

S 34 spoločnosťami, 21 predajnými pobočkami a dodávkami do 146 krajín všetkých kontinentov platí značka Hansgrohe za globálneho hráča v oblasti sanitárnej techniky.

 

Získané designové ocenenia

Hansgrohe je šampión v kúpeľňovom designe

Kvalita designu je súčasťou DNA spoločnosti Hansgrohe. Sú teda spoľahlivým ukazovateľom pri výbere najlepších produktov. Hansgrohe získal niekoľkonásobne cenu „Red dot – Best of the Best Design Award“, cenu „iF Gold Product Design Award“ a trikrát po sebe tiež „Ocenenie za design spolkovej republiky Nemecko“. Je to najvyššie ocenenie v odvetví designu v krajine a právom sa mu hovorí „Cena cien“.

 

Designéri Hansgrohe

Pre spoločnosť Hansgrohe pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola a Ronan a Erwan Bouroullecovi patria k popredným 25 designérom, ktorých vážená porota v roku 2009 vybrala za špičku v odbore. Vašej kreativite sa otvára nový pohľad na kúpeľňu a wellness a možnosť využiť mnoho technických inovácií. Batérie, sprchy a sprchové systémy značky Hansgrohe získali viac než 400 renomovaných medzinárodných ocenení zaslúžene a neustále nastavujú nové trendy.

Designéri Hansgrohe

Technológia

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore