Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Lexa 45

Silgranitové drezy série Lexa 45 sú klasikou, ktorá zaručene pozdvihne atmosféru akejkoľvek kuchyne. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj do menších miestností. Drezy pracujú s obdĺžnikovým designom, u ktorého sú línie zjemnené zaobleným hranami. Ľahko sa teda čistia. Kompozitný materiál Silgranit PuraDur dodáva drezom pevnosť, odolnosť voči poškriabaniu, farebnú stálosť, hladké povrchy a tiež príjemný kamenný charakter. Vďaka povrchovej úprave Hygiene+Plus sú povrchy chránené pred množením baktérií a usadzovaním nečistôt. To však nie je jediná výhoda drezov. Iste oceníte tiež praktickú dosku na odkvapkávanie, žľab s odtokom či inovatívny sitkový ventil InFino. Zvoliť si môžete tiež variant s diaľkovým ovládaním výpuste. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore