Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Lomis S

Správne zvolená kuchynská batéria môže výrazne zvýšiť komfort pri práci s vodou. Séria Blanco Lomis S ponúka varianty drezových batérií, ktoré zaujmú svojím industriálnym vzhľadom, precíznym spracovaním detailov aj povrchovou úpravou. Kefovaná nerez im dodáva nádych nadčasového luxusu. Výhodou je otočné rameno výpuste s možnosťou otáčania až 360°, perlátor s redukciou usadzovania vodného kameňa a zabezpečenie proti spätnému nasatiu vody. Niektoré drezové batérie sú opatrené výsuvnou spŕškou, ktorá rozširuje možnosti použitia batérie. Vďaka keramickej kartuši presne a ľahko nastavíte požadovanú teplotu a prúd vody. Hodnoty nastavujete prostredníctvom kovovej ovládacej páky. Výška batérie je znížená, preto je možné ju použiť aj v stiesnenejších priestoroch. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore