Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Rondoval 45

Okrúhle silgranitové drezy série Blanco Rondoval 45 vynikajú precíznym spracovaním, unikátnym designom a množstvom praktických detailov. Na prvý pohľad uchvátia moderným materiálom a čiernou farbou povrchov, ktorá dodá miestnosti punc jedinečnosti. Nádych luxusu dodávajú aj chrómové doplnky. Sú určené k inštalácii na dosku. Vedľa nadčasových línií drezy zaujmú aj svojim vlastnosťami. Silgranit PuraDur je moderný materiál, ktorý je z 80 % tvorený žulou. Zachováva si kamenný charakter, na dotyk je však príjemne hladký. Iste oceníte farebnú stálosť, vysokú tepelnú a mechanickú odolnosť a ľahkú údržbu. Hygienický štandard zvyšuje aj antibakteriálna vrstva, ktorou sú povrchy ošetrené. Testy ukázali, že úspešne minimalizuje rast baktérií. Vybrať si môžete medzi variantmi s alebo bez diaľkového ovládania odpadu. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore