Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Singolo XL

(1)

Kuchynské prostredie vyžaduje množstvo praktických doplnkov, ktoré zaisťujú spoľahlivú a zároveň pohodlnú prácu. Práve týmto smerom upína svoju pozornosť séria Singolo XL. Ponúka varianty vstavaných odpadkových košov, ktoré sa montujú na dvierka spodnej skrinky. Sústredí sa na pevnosť aj ľahkosť, preto sú vstavané koše vyrobené z kvalitného plastu. Zameriava sa tiež na maximálnu využiteľnosť, preto sú koše vybavené odnímateľným poklopom, kam je možné napríklad ukladať ľahké predmety ako sú náhradné vrecia do košov, hubky na riad či handričky. Variant XL ponúka odnímateľné nádoby s objemom 20 litrom, pričom je možné ich inštalovať do skriniek 45, 50 a 60 cm. Je možné ich inštalovať aj do kazetových dvierok, a to vpravo aj vľavo. 

Cena

67,00 €

Výrobca

Stav produktu

Vyberáte z: 1 produktu
Blanco Singolo XL - Vstavaný odpadkový kôš, objem 20 l 526377

Blanco Singolo XL - Vstavaný odpadkový kôš, objem 20 l 526377

Okrúhly odpadkový kôš, určený na zavesenie na dvierka spodnej skrinky Vstavaný odpadkový kôš Blanco Singolo XL s objemom 20 litrov je...

67,50 € s DPH
Skladom 1 ks
V pondelok 2. 10. u Vás
Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore