Preskočiť na hlavný obsah

Caterpillar

Caterpillar

POPISSpoločnosť Caterpillar a jej obchodní značka CAT juž dlho zaujíma jedno z popredných miest na trhu so stavebnými strojmi a náradím na stavbu, do dielne i záhrady. Vyniká kvalitou, spracovaním a unikátnym ergonomickým riešením. Hodí sa do rúk nielen profesionálom, ale aj domácim majstrom.

História úspechu

Za zakladateľa spoločnosti je považovaný Benjamin Holt, ktorý v roku 1886 v Stocktone v Kalifornii, USA postavil svoj prvý kombajn. Názov Caterpillar Tractor Co. sa však objavil až v roku 1925, kedy sa dve spoločnosti zlúčili do jednej a začali vytvárať inovatívne a spoľahlivo funkčné stavebné stroje, vrátane motorov a turbín. Pôsobnosť spoločnosti zasahuje aj do výroby dieselových elektrických lokomotív. Od vzniku spoločnosti Caterpillar jej stroje spolupracujú na množstve významných projektov rôznych dôb. Z mnohých spomeňme napríklad Golden Gate Bridge (1937), rozšírenie úsekov Panamského prieplavu (1962) alebo stavbu priehrady Tri tiesňavy v Číne (1993).

Inovácia hnacou silou

Spoločnosť Caterpillar svoje výrobky neustále zdokonaľuje, monitoruje potreby trhu i svojich zákazníkov a ponúka nové inovatívne riešenia a vylepšenia, a to i v tradičných oblastiach, v ktorých zdanlivo už nejde nič vylepšiť. Z tohto dôvodu CAT® vytvoril aj vlastný druh náradia. Spoločnosť spojila svoje „stavebné“ skúsenosti, profesionálny materiál (kalená oceľ vojenskej triedy) s potrebami užívateľov a vytvorila úplne nový štandard nástrojov. Odtlačok robustných materiálov sa spája s praktickými inováciami, modernými technológiami a ergonomickým designom. Je vhodný nielen pre profesionálov, ale aj domácich majstrov.

 

Prečo je CAT® unikátny?

  • nájdete tu širokú ponuku produktov, ktoré sú vždy vytvorené s prihliadnutím na špecifické podmienky práce, na ktoré sú určené
  • praktické doplnky, ktoré vám zefektívnia a významne spríjemnia prácu (brašny, organizéry, rukavice…)
  • protišmyková úprava rukovätí, jednoduchý úchop veľkých i malých kusov náradia
  • inovatívne vylepšenia, ktoré prácu zefektívnia a urobia bezpečnejšou
  • pevná (vojenská) nehrdzavejúca kalená oceľ je veľmi odolná
  • nástroje sú designované na každodenné použitie
  • nástroje sa pri práci pod záťažou nedeformujú, „nekrútia“ a nešmýkajú


Dielňa, garáž i záhrada

NPonuka výrobkov spoločnosti Caterpillar je skutočne široká. Nájdete tu všetko potrebné na stavbu, záhradu, do dielne, ale aj praktické náradie do auta. Domáci majstri určite ocenia i multifunkčné náradie, ktoré môžu mať neustále poruke (vo vrecku, aute, na výlete v batohu, na bicykli alebo motorke). Zaujímavé sú tiež ochranné prostriedky (napr. pracovné rukavice) alebo praktické riešenia osvetlenia (čelovky, lampy, kempingové svetlá, LED reflektory). V dielni sa rozhodne nestratí aku-náradie, kladivá, aku skrutkovače, vŕtačky, frézky, brúsky, nože alebo teplovzdušné pištole. Záhradu ľahko upravíte s motyčkami a kultivátormi, rýľom a lopatou, iste využijete aj hrable, pílu alebo koliesko. Na profesionalitu sa môžete pri CAT® spoľahnúť vždy.

 

V TOP 100 ako doma

O tom, že spoločnosť Caterpillar nie je len reklamným trikom, svedčí aj dlhodobo stabilné umiestnenie v TOP 100 rebríčkoch úspešnosti. Iná stavebná firma tu toto výsadné postavenie zatiaľ nemá.

  • 28. najobdivovanejšia spoločnosť
  • 29. najcennejšia značka
  • 30. najlepšia globálna značka

Séria pre váš dom a záhradu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore