Preskočiť na hlavný obsah

DeWALT

DeWALT

POPISSpoločnosť DEWALT je prevereným výrobcom náradia a príslušenstva pre dielne, stavby a záhrady. Svoje produkty pravidelne inovuje a preveruje v tých najnáročnejších podmienkach stavieb. Ich kúpou si do domácnosti či firmy privediete profesionála, ktorý vie, čo má robiť a robí to dobre.


DEWALT symbol všestrannosti

História spoločnosti siaha až do počiatku 20. storočia, kedy Raymond DeWalt zdokonalil drevoobrábací stroj, aby zvýšil produktivitu práce. Už dva roky potom zakladá v Leole v Pensylvánii, USA spoločnosť DEWALT Producs Company. K veľkému rozmachu firmy dochádza vo vojnovom období 1941, kedy sa snaží uspokojiť požiadavky vládnych zákaziek na národnú obranu. Vysoký dopyt po kvalitných produktoch spoločnosti pokračuje a tak dochádza k rozširovaniu výroby aj ku vstupu na ďalšie trhy (napríklad kanadské). Od roku 1992 sa potom spoločnosť vrhá aj na trh prenosného náradia a príslušenstva určeného predovšetkým pre stavebné firmy, rekonštrukcie a profesionálnych truhlárov.

Inovatívny hráč na trhu

Od 90. rokov 20. storočia spoločnosť DEWALT neustále inovuje svoje produkty a ohromuje trh revolučnými systémami (kombinované náradie, vysoká výkonnosť, nové materiály aj myšlienky, napr. antivibračné systémy). Na začiatku roku 2000 potom spoločnosť ponúka viac než 200 druhov elektrického náradia a viac než 800 kusov príslušenstva. S inováciami sa neprestáva, takže už v roku 2010 prichádza s lítium – iónovým náradím či diamantovými kotúčmi pre rezanie kovov. Pretože vedľa výkonu sa firma sústrední tiež na zabezpečenie komfortného pracovného prostredia, vyvíja rad pomocníkov, ktoré znižujú prašnosť, vibrácie, produkty sa stávajú váhovo príjemnejšie a výrazne sa zvyšuje bezpečnosť užitia. Pozadu nezostáva ani životné prostredie. V roku 2013 napríklad vyvinula rad akumulátorového bezuhlíkového náradia.

Referencie zo stavenísk

Už od začiatku boli výrobky DEWALT konštruované tak, aby zvládli náročný každodenný „život“ na stavenisku, poskytli vysoký stupeň bezpečnosti a zároveň boli užívateľovi komfortným pomocníkom. Každý výrobok je najskôr preverený práve prostredím najnáročnejším a následne prispôsobený tak, aby bol prínos čo najväčší. Nástroje a výrobky DEWALT majú za cieľ jediné: poskytnúť profesionálom, ale aj hobby domácim majstrom zručnosť, efektívnosť a pohodlie.

Dewalt Dewalt Dewalt Dewalt


Služby do posledného detailu

Spoločnosť DEWALT sa sústredí na poskytnutie uceleného riešenia pre stavbu, dielňu aj záhradu. Ponúka elektrické náradie, ručné náradie, záhradné náradie a množstvo príslušenstva. Nezabúda ani na úložné systémy či spojovací materiál. Svoju pozornosť zameriava tiež na pracovný priestor, kde ponúka osvetlenie, kúrenie a chladenie, rádia a reproduktory či rôzne stojany, ale tiež monitorovaciu diagnostiku, aplikáciu, ktorá rýchlo určí polohu vášho náradia, prípadne nastaví virtuálne oplotenie (informáciu dostanete vždy, keď túto hranicu náradie prekročí).

Séria pre váš dom a záhradu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore