Duravit

Duravit

Značka Duravit  patrí medzi najväčších výrobcov sanitárnej keramiky na svete. Jej história sa začal písať v nemeckom Hornbergu v roku 1817, keď jej zakladateľ  Georg Friedrich Horn postavil malý závod na výrobu hrnčiarskych produktov. Základný kameň úspechu bol však postavený o niečo neskôr – a to v roku 1956, keď spoločnosť Duravit začala vyrábať sanitárnu keramiku. Z malej hrnčiarskej firmy sa postupne stala medzinárodná spoločnosť zamestnávajúca cez 5 000 ľudí vo viac než 130 krajinách sveta.

Produkty Duravit sú známe svojím prvotriednym designom, čo zaisťuje spolupráca s poprednými svetovými designérmi ako je napríklad Philippe Starck, Sieger Design, Kurt Merki Jr., Christian Werner, Matteo Thun alebo Cecilie Manz. Sanitárna keramika značky Duravit je typická svojím moderným nadčasovým designom, vysokou kvalitou a maximálnou funkčnosťou produktov. Nechýbajú ani inovatívne technológie, ktoré uľahčujú údržbu a zvyšujú odolnosť a lesk keramiky. Portfólio spoločnosti Duravit zahŕňa sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, sprchové vaničkyvane, wellness systémy, sprchové toalety, armatúry a príslušenstvo.

100% KVALITA

Spoločnosť Duravit kladie vysoký nárok na prvotriednu kvalitu a pôsobivý design, preto nie je divu, že svoje výrobky zveruje do rúk ľuďom a nie strojom. Vysoká kvalita sanitárnej keramiky Duravit je zaistená „ručnou výrobou“ zručných zamestnancov firmy.

100% DESIGN

Sanitárna keramika značky Duravit sa môže pochváliť nielen svojou kvalitou, ale tiež svojím unikátnym designom. Duravit má totiž presne formulovaný designový jazyk so zameraním na moderný a nadčasový vzhľad svojich produktov. Vďaka spolupráci tímu Duravit s celosvetovo uznávanými designérmi a architektmi získala spoločnosť 220 medzinárodných designových cien.

100% TRADÍCIA

Sanitárna keramika značky Duravit je veľmi nadčasová a naozaj kvalitná. Z tohto dôvodu sú niektoré produkty vyrábaná rovnakou ručnou metódou už niekoľko dekád. Príkladom toho je napríklad séria Starck 1, u ktorej neprišlo ku zmene výroby od roku 1994, kedy bola táto séria uvedená na trh.

100% TECHNOLÓGIA

Aj keď sa Duravit zameriava na tradičnú ručnú výrobu, rozhodne nezabúda na inovatívne technológie zvyšujúce pohodlie. Duravit má rad priekopníckych inovácií, akými sú napríklad technológia DuraCeram, HygieneGlaze alebo c-bonded technológia.

Technológia

DuraFix

DuraFix

SensoWash

SensoWash

Úsporné splachovanie

Úsporné splachovanie

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore