Preskočiť na hlavný obsah

Duravit WonderGliss

Duravit WonderGliss

Nároky sa sanitárnu keramiku stále rastú. Vedľa perfektnej funkčnosti a príjemného vzhľadu je kladený dôraz tiež na kvalitu a odolnosť povrchov. Práve týmto smerom sa vydáva technológia Duravit WonderGliss, ktorá povrchom prepožičiava perfektný vzhľad a maximálne podporuje snahu udržať povrchy v čistote.

Dôrazné stop nečistotám

Povrchová úprava Duravit WonderGliss dáva jasnú stopku nečistotám aj baktériám. Činí tak prostredníctvom nanočastíc, ktoré sú pri výrobe pridávané do povrchových vrstiev. Vďaka nim tu vznikne ochranný filter, ktorý odpudzuje vodu. Zároveň sa touto úpravou povrch stáva jemným a neporéznym, čo sťažuje usadzovanie nečistôt, tvorbu vodného kameňa či rast a množenie nežiaducich mikroorganizmov.

Udržateľná kvalita a lesk

Vďaka špeciálnej technológii Duravit WonderGliss získate nielen ľahko udržateľnú a hygienicky priateľskú sanitárnu keramiku, ale hlavne prvok, ktorý si uchová svoj krásny, neporušený vzhľad po dlhú dobu. Udržíte teda nielen faktickú, ale tiež optickú čistotu priestoru.

Myslíme ekologicky

Tým, že sú povrchy schopné sa aktívne ubrániť nánosom nečistôt a množeniu mikroorganizmov, nie je potrebné siahať po agresívnych čistiacich prostriedkoch. Vďaka tomu sa ani do prírody nedostávajú látky, ktoré jej preukázateľne škodia. Udržovanie čistoty je teda ľahké a navyše podporené láskou k prírode.

Povrchovú úpravu WonderGliss môžete nájsť napríklad u závesných toaliet, WC kombi a splachovacích nádrží, pisoárov, bidetov, umývadiel, dvojumývadiel, stĺpov a polostĺpov značky Duravit.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore