Preskočiť na hlavný obsah

Fieldmann

Fieldmann

FIELDMANN FIELDMANNZnačka FIELDMANN svoje snahy zameriava na výrobu náradia pre dielňu a záhradu. Na prvý pohľad zaujme svojím nápaditým designom, avšak o svojej profesionalite vás presvedčí svojím výkonom, spoľahlivosťou a komfortným použitím. Rýdzo česká značka spadá pod spoločnosť FAST a.s.

 

Spoľahlivá jednoduchosť

Výrobky značky FIELDMANN sú designované tak, aby uspokojili tie najvyššie nároky užívateľov. Vysoký dôraz je kladený na bezpečnostné parametre, jednoduchosť ovládania a ľahkú manipulovateľnosť. Nástroje pre dielňu a záhradu sú určené nielen širokej verejnosti, ale tiež profesionálom. Vedľa pôsobivých výkonov a spoľahlivosti zaujmú tiež nápaditým designom, ktorý nevšedne hravým spôsobom pracuje so zelenou farbou.

 

Priaznivé ceny nie sú na úkor kvality

Misou značky FIELDMANN sa stalo sprístupniť kvalitné náradie všetkým, ktorí potrebujú spoľahlivých pomocníkov, či už pre svoje hobby záujmy, údržbu domácnosti alebo ako súčasť pracovnej kariéry. Výrobky spĺňajú všetky potrebné certifikáty a zároveň sú ergonomicky navrhnuté tak, aby manipulácia s nimi bola prirodzená a jednoduchá. Výroba prebieha vo vybraných závodoch, ktorých kvalita je pravidelne testovaná a overovaná. O tom, že sa značka FIELDMANN vydala správnym smerom svedčí aj pravidelná účasť a umiestnenie v hodnotení serveru Heureka Produkt roka.

 

Záhrada v starostlivosti FIELDMANN

Záhrada je druhou domácnosťou, preto nie je divu, že potrebuje aj vlastnú súpravu náradia a vybavenia. V ponuke značky FIELDMANN vedľa záhradného nábytku, grilov či boxov nájdete aj ručné záhradné náradie, strunové kosačky, vertikulátory, motorové píly, ale tiež rôzne čerpadlá, vysávače či drviče a štiepkovače. Všetko poteší prepracovanými detailmi a množstvom technických vylepšení, ktoré vám zabezpečia efektívnu prácu na záhrade.

FIELDMANN FIELDMANNFIELDMANN 

Náradie pre domácich majstrov aj profesionálov

V ponuke náradia nájdete všetko, čo využijete v domácnosti, ale tiež vo firmách. Značka FIELDMANN poteší širokou ponukou ručného náradia, elektrického náradia aj aku náradia. K dispozícii sú tu tiež rebríky, štafle, vysávače, generátory, vysokotlakové umývačky a množstvo príslušenstva. Opäť sa môžete stretnúť s hravou kombináciou zelených odtieňov, ktoré sú pre FIELDMANN charakteristické.

Séria pre váš dom a záhradu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore