Preskočiť na hlavný obsah

G21

G21

Prístup k hygiene je síce osobnou záležitosťou, avšak určité pravidlá je príjemné si zjednodušiť. V tomto smere môžu byť nápomocné sušiče rúk a dávkovače mydla G21, ktoré zaujmú výkonom, ale aj vizuálnou stránkou.


Česká značka

Českú značku G21 priviedla na trh v roku 2013 spoločnosť Penta CZ s. r. o., ktorá sa pýši viac ako 20-ročnou históriou. Vďaka kombinácii perfektného výkonu, elegantného vzhľadu a spoľahlivej funkčnosti svojich výrobkov sa značka G21 rýchlo etablovala v domácnostiach, ale tiež v hoteloch, reštauráciách, fitcentrách i zdravotníckych či školských zariadeniach. Od roku 2014 vo svojom portfóliu ponúka aj automatické dávkovače mydla/dezinfekcie či bezdotykový sušič rúk, a to vrátane náhradných filtrov. Výhodou je i priaznivá cena výrobkov.


Dávkovače mydla/dezinfekcie G21: pohodlnosť a výkon

Bezdotykové dávkovače mydla sú skvelým variantom pre všetkých, ktorí kladú dôraz na vysoký hygienický štandard. Hodia sa ako do bežných domácností, tak aj do všetkých verejných priestorov či firiem. Na tuhých mydlách či ručných dávkovačoch sa môžu zachytávať zvyšky nečistôt, prípadne sa tu vo vlhkom prostredí môžu množiť nežiaduce mikroorganizmy. Toto riziko odpadá práve s automatickým dávkovačom mydla. Ovládanie je jednoduché a intuitívne. Stačí ruky iba umiestniť pod dávkovač a vopred nastavená dávka mydla vám pohodlne „pristane“ na dlani. Dávkovače sa pýšia príjemným, univerzálnym designom, preto sa hodia do všetkých kúpeľňových štýlov.


Sušič rúk: praktický a hygienický pomocník

Ďalším produktom, ktorým si značka G21 (nielen) na slovenskom trhu získala svoju obľubu, sú bezdotykové sušiče rúk. Tento výkonný pomocník je nielen veľmi praktický, ale zaujme aj po estetickej stránke. Hladké, nekomplikované línie príjemne nasledujú súčasný designový trend. Vybrať si môžete z niekoľkých farebných vyhotovení. Sušič rúk poteší aj svojimi vlastnosťami: zvýšená odolnosť voči pokropeniu, automatické vypínanie, nastaviteľná rýchlosť i rýchly čas sušenia. Sušiče rúk sú vybavené antibakteriálnym filtrom, obsahujúcim antibakteriálnu živicu, ktorý udržuje prostredie vždy v perfektnom stave.
 

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore