Preskočiť na hlavný obsah

Geberit

Geberit

O značke Geberit

geberit duofix Geberit História značky Geberit siaha do roku 1874, kedy bola Casparom Melchiorom Albertom Gebertom otvorená prvá inštalatérska firma vo švajčiarskom Rapperswile. Prvá drevená toaletná nádržka s oloveným kovaním zvaná Phoenix bola revolučná a mala veľký úspech nielen vo Švajčiarsku. V 30. rokoch bola spoločnosť priekopníkom plastových dielov v sanitárnom priemysle a s revolučným riešením prišla spoločnosť aj v roku 1952, kedy bola predstavená prvá celoplastová WC nádrž.

V súčasnosti si táto spoločnosť vybudovala pozíciu lídra na európskom trhu sanitárnej techniky s globálnou pôsobnosťou a miliardovými ziskmi.

Na českom a slovenskom trhu patria do portfólia skupiny Geberit značky Geberit, Keramag a Kolo. Inštalačné moduly Geberit a tiež ovládacie tlačidlá tejto značky užívajú denne milióny zákazníkov po celom svete. Zákazníkom ponúka aj umývadlové batérie, kúpeľňový nábytok, zrkadlá a ďalšie.

.

 

Hodnoty značky Geberit

Geberit neustále zlepšuje kvalitu života ľudí pomocou inovatívnych produktov. Svoje hodnoty stavia na týchto pilieroch:

Inovácie

Vývoj produktov je založený na odborných znalostiach trhu a najnovších technológiách. Geberit kladie dôraz na kvalitu a efektivitu výskumu a vývoja. Dlhodobo si udržuje vedúce postavenie na trhu a určuje trendy v oblasti sanitárnej techniky.

Partnerstvo

Zákazníci sú pre značku Geberit prioritou. Preto s nimi zdieľa know-how a spoločne s nimi hľadá najlepšie riešenie do kúpeľne. Firemná kultúra je založená na vzájomnom rešpekte a čestnej komunikácii.

Know-how

Skúsenosti a znalosti sú srdcom všetkého, čo Geberit robí. V celosvetových školiacich strediskách každoročne školí desiatky tisíc sanitárnych špecialistov.

Spoľahlivosť

Geberit si kladie za cieľ vytvárať trvalé riešenia, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou. Zaručuje bezpečnosť a kvalitu produktov po celú dobu ich životnosti.

Kvalita života

Svojimi produktmi vytvára atraktívne prostredie, vďaka ktorému sa ľudia cítia v kúpeľni dobre. Nastavuje nové štandardy v oblasti designu, pohodlia a hospodárenia s vodou. Tým dlhodobo prispieva k ochrane životného prostredia.

                              Geberit WCGeberit Sprchové žľaby Geberit Sprchové vaničky

 

Získané ocenenia

Značka Geberit pravidelne získava medzinárodné ocenenia za design a inovatívne riešenie.

ocenění geberit

 

Designéri

Geberit designers

 

Christoph Behling

Christoph Behling sa narodil v Ženeve a vyrastal v Nemecku, študoval priemyselný design na Akadémii výtvarných umení v Stuttgarte u Richarda Sappera. Od roku 2006 navrhuje výrobky pre spoločnosť Geberit. Dnes sa radí medzi najuznávanejších priemyselných designérov v Európe. Jeho práce boli opakovane medzinárodne ocenené.

 

 

geberit

Antonio Citterio

Antonio Citterio sa narodil v roku 1950 v Mede. Je taliansky architekt, návrhár nábytku a priemyslový designér. Žije a pracuje v Miláne. Antonio Citterio v súčasnej dobe pracuje v odvetví priemyselného designu so spoločnosťami ako Ansorg, Arclinea, Axor-Hansgrohe, B&B Italia, Flexform, Flos, Hermès, Iittala, Kartell, Maxalto, Sanitec (Geberit Group), Technogym a Vitra.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore