Preskočiť na hlavný obsah

Geberit

Geberit

O značke Geberit

geberit duofix Geberit História značky Geberit siaha do roku 1874, kedy bola Casparom Melchiorom Albertom Gebertom otvorená prvá inštalatérska firma vo švajčiarskom Rapperswile. Prvá drevená toaletná nádržka s oloveným kovaním zvaná Phoenix bola revolučná a mala veľký úspech nielen vo Švajčiarsku. V 30. rokoch bola spoločnosť priekopníkom plastových dielov v sanitárnom priemysle a s revolučným riešením prišla spoločnosť aj v roku 1952, kedy bola predstavená prvá celoplastová WC nádrž.

V súčasnosti si táto spoločnosť vybudovala pozíciu lídra na európskom trhu sanitárnej techniky s globálnou pôsobnosťou a miliardovými ziskmi.

Na českom a slovenskom trhu patria do portfólia skupiny Geberit značky Geberit, Keramag a Kolo. Inštalačné moduly Geberit a tiež ovládacie tlačidlá tejto značky užívajú denne milióny zákazníkov po celom svete. Zákazníkom ponúka aj umývadlové batérie, kúpeľňový nábytok, zrkadlá a ďalšie.

.

 

Hodnoty značky Geberit

Geberit neustále zlepšuje kvalitu života ľudí pomocou inovatívnych produktov. Svoje hodnoty stavia na týchto pilieroch:

Inovácie

Vývoj produktov je založený na odborných znalostiach trhu a najnovších technológiách. Geberit kladie dôraz na kvalitu a efektivitu výskumu a vývoja. Dlhodobo si udržuje vedúce postavenie na trhu a určuje trendy v oblasti sanitárnej techniky.

Partnerstvo

Zákazníci sú pre značku Geberit prioritou. Preto s nimi zdieľa know-how a spoločne s nimi hľadá najlepšie riešenie do kúpeľne. Firemná kultúra je založená na vzájomnom rešpekte a čestnej komunikácii.

Know-how

Skúsenosti a znalosti sú srdcom všetkého, čo Geberit robí. V celosvetových školiacich strediskách každoročne školí desiatky tisíc sanitárnych špecialistov.

Spoľahlivosť

Geberit si kladie za cieľ vytvárať trvalé riešenia, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou. Zaručuje bezpečnosť a kvalitu produktov po celú dobu ich životnosti.

Kvalita života

Svojimi produktmi vytvára atraktívne prostredie, vďaka ktorému sa ľudia cítia v kúpeľni dobre. Nastavuje nové štandardy v oblasti designu, pohodlia a hospodárenia s vodou. Tým dlhodobo prispieva k ochrane životného prostredia.

                              Geberit WCGeberit Sprchové žľaby Geberit Sprchové vaničky

 

Získané ocenenia

Značka Geberit pravidelne získava medzinárodné ocenenia za design a inovatívne riešenie.

ocenění geberit

 

Designéri

Geberit designers

 

Christoph Behling

Christoph Behling sa narodil v Ženeve a vyrastal v Nemecku, študoval priemyselný design na Akadémii výtvarných umení v Stuttgarte u Richarda Sappera. Od roku 2006 navrhuje výrobky pre spoločnosť Geberit. Dnes sa radí medzi najuznávanejších priemyselných designérov v Európe. Jeho práce boli opakovane medzinárodne ocenené.

 

 

geberit

Antonio Citterio

Antonio Citterio sa narodil v roku 1950 v Mede. Je taliansky architekt, návrhár nábytku a priemyslový designér. Žije a pracuje v Miláne. Antonio Citterio v súčasnej dobe pracuje v odvetví priemyselného designu so spoločnosťami ako Ansorg, Arclinea, Axor-Hansgrohe, B&B Italia, Flexform, Flos, Hermès, Iittala, Kartell, Maxalto, Sanitec (Geberit Group), Technogym a Vitra.

Technológia

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore