Preskočiť na hlavný obsah

Gelco

Gelco

GELCO: Špecialista na liaty mramor

gelco gelco

Spoločnosť GELCO je špecialistom na liaty mramor, ktorému svoju pozornosť a úsilie venuje prostredníctvom svojich výrobkov od roku 2006. Skúsenosti však zakladatelia zbierali omnoho dlhšie. Výsledkom sú výnimočné výrobky z liateho mramoru, ktoré vynikajú nielen nadčasovým designom, ale tiež spoľahlivosť a dlhovekosťou.


Rýdzo česká spoločnosť

Spoločnosť GELCO vznikla v roku 2006 ako rýdzo česká firma bez zahraničného kapitálu. Ako svoje sídlo si vybrala Příbram. Zamerala sa na vývoj a výrobu produktov z liateho mramoru, ktorému sa zakladatelia intenzívne venovali už od roku 2004. Vďaka vysokej kvalite, elegantnému hladkému designu a dlhovekosti produktov si ich sortiment rýchlo upevnil miesto na trhu.

Výhodou je veľká pružnosť spoločnosti, ktorá poctivo sleduje trendy na poli sanitárneho tovaru, ktorým svoje výrobky pravidelne prispôsobuje a spolu s ďalšími vlastnými skúsenosťami a potrebami zákazníkov zvyšuje ich kvalitu aj úžitkovú hodnotu. Spoločnosť GELCO zohľadňuje tiež ekologické hľadisko. Sústredí sa na minimalizáciu záťaže z výroby a využíva zásadne kvalitné, bezpečné a ekologicky vyhovujúce materiály.


Gelco vytvára elegantne útulný priestor

Spoločnosť si už od začiatku kladie za cieľ pomôcť vytvoriť esteticky príjemnú a zároveň vysoko praktickú kúpeľňu. Vzhľadom k tomu, že v kúpeľni dochádza nielen k očiste tela, ale aj mysli, sústredí sa na vyladenie prostredia tak, aby sa tu jedinec cítil príjemne. Vedľa luxusného designu stavia na spoľahlivosť, bezpečnosť, vyvážené línie a dlhú životnosť výrobkov pri súčasnom zachovaní všetkých kvalitatívnych vlastností. V súčasnej dobe v ponuke GELCO môžeme nájsť široký sortiment sprchových vaničiek, vaní, sprchových kútov, umývadiel, kvalitných a designových fólií a rad doplnkového tovaru (sprchové kanáliky, čelné panely, sifóny). Vedľa katalógového tovaru je možnosť vytvoriť atypické výrobky na mieru, a to z hľadiska tvarov a farieb.


Liaty mramor

Liaty mramor je moderným materiálom, ktorý vzniká odlievaním zmesi práškového minerálu a polymérových živíc. Jednotného odtieňu spoločnosť GELCO dosahuje špeciálnou ochrannou vrstvou GELCOAT, ktorá zvyšuje odolnosť proti nárazom a zostáva farebne stála aj po dlhej dobe používania. Vďaka veľmi prísnym normám, ktoré rešpektujú ochranu životného prostredia je liaty mramor svojimi vlastnosťami považovaný za ekologický materiál a výrobky z neho sú dokonca radené do triedy výrobkov z kameňa.

gelco gelco gelco

 

Prednosti výrobkov z liateho mramoru

  • možnosť bezbariérovej inštalácie do podlahy (sprchové vaničky)
  • hladké a rovné povrchy
  • vysoká pevnosť a stabilita
  • minimalizuje hlučnosť
  • nulový priehyb a nosnosť až 300 kg
  • príjemný na dotyk, materiál ľahko udržuje teplotu okolia
  • ľahká údržba
  • nemusia sa používať krycie lišty
  • možnosti farebného prispôsobenia (atypické výrobky na mieru)
Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore