Preskočiť na hlavný obsah

Gelco

Gelco

GELCO: Špecialista na liaty mramor

gelco gelco

Spoločnosť GELCO je špecialistom na liaty mramor, ktorému svoju pozornosť a úsilie venuje prostredníctvom svojich výrobkov od roku 2006. Skúsenosti však zakladatelia zbierali omnoho dlhšie. Výsledkom sú výnimočné výrobky z liateho mramoru, ktoré vynikajú nielen nadčasovým designom, ale tiež spoľahlivosť a dlhovekosťou.


Rýdzo česká spoločnosť

Spoločnosť GELCO vznikla v roku 2006 ako rýdzo česká firma bez zahraničného kapitálu. Ako svoje sídlo si vybrala Příbram. Zamerala sa na vývoj a výrobu produktov z liateho mramoru, ktorému sa zakladatelia intenzívne venovali už od roku 2004. Vďaka vysokej kvalite, elegantnému hladkému designu a dlhovekosti produktov si ich sortiment rýchlo upevnil miesto na trhu.

Výhodou je veľká pružnosť spoločnosti, ktorá poctivo sleduje trendy na poli sanitárneho tovaru, ktorým svoje výrobky pravidelne prispôsobuje a spolu s ďalšími vlastnými skúsenosťami a potrebami zákazníkov zvyšuje ich kvalitu aj úžitkovú hodnotu. Spoločnosť GELCO zohľadňuje tiež ekologické hľadisko. Sústredí sa na minimalizáciu záťaže z výroby a využíva zásadne kvalitné, bezpečné a ekologicky vyhovujúce materiály.


Gelco vytvára elegantne útulný priestor

Spoločnosť si už od začiatku kladie za cieľ pomôcť vytvoriť esteticky príjemnú a zároveň vysoko praktickú kúpeľňu. Vzhľadom k tomu, že v kúpeľni dochádza nielen k očiste tela, ale aj mysli, sústredí sa na vyladenie prostredia tak, aby sa tu jedinec cítil príjemne. Vedľa luxusného designu stavia na spoľahlivosť, bezpečnosť, vyvážené línie a dlhú životnosť výrobkov pri súčasnom zachovaní všetkých kvalitatívnych vlastností. V súčasnej dobe v ponuke GELCO môžeme nájsť široký sortiment sprchových vaničiek, vaní, sprchových kútov, umývadiel, kvalitných a designových fólií a rad doplnkového tovaru (sprchové kanáliky, čelné panely, sifóny). Vedľa katalógového tovaru je možnosť vytvoriť atypické výrobky na mieru, a to z hľadiska tvarov a farieb.


Liaty mramor

Liaty mramor je moderným materiálom, ktorý vzniká odlievaním zmesi práškového minerálu a polymérových živíc. Jednotného odtieňu spoločnosť GELCO dosahuje špeciálnou ochrannou vrstvou GELCOAT, ktorá zvyšuje odolnosť proti nárazom a zostáva farebne stála aj po dlhej dobe používania. Vďaka veľmi prísnym normám, ktoré rešpektujú ochranu životného prostredia je liaty mramor svojimi vlastnosťami považovaný za ekologický materiál a výrobky z neho sú dokonca radené do triedy výrobkov z kameňa.

gelco gelco gelco

 

Prednosti výrobkov z liateho mramoru

  • možnosť bezbariérovej inštalácie do podlahy (sprchové vaničky)
  • hladké a rovné povrchy
  • vysoká pevnosť a stabilita
  • minimalizuje hlučnosť
  • nulový priehyb a nosnosť až 300 kg
  • príjemný na dotyk, materiál ľahko udržuje teplotu okolia
  • ľahká údržba
  • nemusia sa používať krycie lišty
  • možnosti farebného prispôsobenia (atypické výrobky na mieru)
S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore