STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Grohe EcoJoy™

Šetrite cenné zdroje a vychutnajte si 100 % komfort vody.

Všetky výrobky GROHE EcoJoy™ sú systematicky navrhnuté pre úsporu vody a energie, aby sa šetrili cenné zdroje. Tieto výrobky, vybavené technológiami na úsporu vody, ponúkajú dokonalý pôžitok z vody bez nutných kompromisov. Zníženie spotreby vody a energie ide ruka v ruke s pohodlím a atraktívnym dizajnom. Menej vody. Dokonalý prúd.


Všetky produkty, ktoré obsahujú technológiu GROHE SilkMove® ES, majú integrovanú zároveň inovatívnu technológiu GROHE EcoJoy™.

Technológia GROHE EcoJoy™ znižuje spotrebu vody až o 50 % bez kompromisov v oblasti výkonu.


SPOČÍTAJTE SVOJE ÚSPORY

Šetrite za vodu a elektrickú energiu

Naša kalkulačka na výpočet úspory vody a elektrickej energie vám ihneď ukáže, koľko je možné pomocou pákových batérií s technológiami GROHE EcoJoy® alebo GROHE SilkMove® ES ušetriť. Po niekoľkých kliknutiach získate prehľad o ročných nákladoch a úsporách.

>> Spustiť kalkulator


Spoločnosť GROHE je jediným výrobcom ponúkajúcim plnú škálu úsporných produktov pre vane, sprchy a sociálne zariadenia.

Pákové batérie

Pákové batérie GROHE – u mnohých modelov naprieč všetkými štýlmi a cenovými kategóriami znižuje vstavaná úsporná technológia spotrebu vody po každom otočení kohútiku až o 50 %. Vodný tok bude napriek tomu rovnaký.

 

Sprchy

Sprchy GROHE – vstavaná úsporná technológia zaistí u vybraných modelov bez námahy úsporu vody až o 40 %, pričom všetky funkcie a výkon, ktorý by ste od sprchy GROHE očakávali, zostanú nezmenené.


Termostatické batérie

Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatická sprchová batéria

Termostatické batérie GROHE – pomocou termostatických batérií GROHE dosiahnete požadovanej teploty vody počas zlomku sekundy a spoľahlivo ju udržíte po celý čas sprchovania. Už žiadne plytvanie časom a vodou v snahe o dosiahnutie ideálnej teploty!

 

Sanitárne systémy

Sanitárne systémy GROHE – ekologicky šetrné: Splachovacie systémy GROHE využívajú vodu veľmi šetrne. Tlačidlá START/STOP a duálny splachovací systém ponúka možnosť výberu adekvátneho spláchnutia.


Špeciálne batérie

Špeciálne batérie GROHE – vzhľadom k elektronickému ovládaniu dochádza k vytekaniu vody len v prípade potreby. V závislosti na modeli sa batéria po oddialení rúk od snímača (napr. počas nanášania mydla alebo po nastavenom intervale) automaticky vypne a šetrí tým vodu.

   

Poraďte sa s odborníkom