Preskočiť na hlavný obsah

Grohe EcoJoy™

Šetrite cenné zdroje a vychutnajte si 100 % komfort vody.

Všetky výrobky Grohe EcoJoy™ sú systematicky navrhnuté pre úsporu vody a energie, aby sa šetrili cenné zdroje. Tieto výrobky, vybavené technológiami na úsporu vody, ponúkajú dokonalý pôžitok z vody bez nutných kompromisov. Zníženie spotreby vody a energie ide ruka v ruke s pohodlím a atraktívnym dizajnom. Menej vody. Dokonalý prúd.

Šetrite za vodu a elektrickú energiu

 

Všetky produkty, ktoré obsahujú technológiu Grohe SilkMove® ES, majú integrovanú zároveň inovatívnu technológiu Grohe EcoJoy™.

Technológia Grohe EcoJoy™ znižuje spotrebu vody až o 50 % bez kompromisov v oblasti výkonu.

 

Spočítajte svoje úspory

Naša kalkulačka na výpočet úspory vody a elektrickej energie vám ihneď ukáže, koľko je možné pomocou pákových batérií s technológiami Grohe EcoJoy® alebo Grohe SilkMove® ES ušetriť.

Po niekoľkých kliknutiach získate prehľad o ročných nákladoch a úsporách.

>> Spustiť kalkulator

 

Spoločnosť Grohe je jediným výrobcom ponúkajúcim plnú škálu úsporných produktov pre vane, sprchy a sociálne zariadenia.

Pákové batérie

Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatická sprchová baterie

Pákové batérie Grohe – u mnohých modelov naprieč všetkými štýlmi a cenovými kategóriami znižuje vstavaná úsporná technológia spotrebu vody po každom otočení kohútiku až o 50%. Vodný tok bude napriek tomu rovnaký.

 

Sprchy

Sprchy Grohe – vstavaná úsporná technológia zaistí u vybraných modelov bez námahy úsporu vody až o 40%, pričom všetky funkcie a výkon, ktorý by ste od sprchy Grohe očakávali, zostanú nezmenené.

 

Termostatické batérie

Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatická sprchová baterie

Termostatické batérie Grohe – pomocou termostatických batérií Grohe dosiahnete požadovanej teploty vody počas zlomku sekundy a spoľahlivo ju udržíte po celý čas sprchovania. Už žiadne plytvanie časom a vodou v snahe o dosiahnutie ideálnej teploty!

 

Sanitárne systémy

Sanitárne systémy Grohe – ekologicky šetrné: Splachovacie systémy Grohe využívajú vodu veľmi šetrne. Tlačidlá START/STOP a duálny splachovací systém ponúka možnosť výberu adekvátneho spláchnutia.

 

Špeciálne batérie

Vzhľadom k elektronickému ovládaniu dochádza k vytekaniu vody len v prípade potreby. V závislosti na modeli sa batéria po oddialení rúk od snímača (napr. počas nanášania mydla alebo po nastavenom intervale) automaticky vypne a šetrí tým vodu.

   

 

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore