Grohe FeatherControl

Feather control

Keď sa joystick vodovodnej batérie pohybuje s ľahkosťou pierka.

 

Doprajte si pôžitok z vody! Technológia GROHE FeatherControl je dokonalá súhra designu a unikátnej technológie pre jednoduchý a plynulý pohyb joysticku po celú dobu životnosti batérie.

Nová kartuša GROHE FeatherControl posúva ovládanie vodovodných batérií s joystickom na najvyššiu úroveň. Je kombináciou prvotriednych, glazovaných keramických diskov a revolučného tesnenia, ktorá umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu joysticku pre ešte presnejšiu reguláciu vody. Pritom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania typickú pre batérie vybavené technológiou GROHE SilkMove®.

Joystick batérie a keramické disky sú prepojené pomocou patentovaného mechanizmu, ktorého základom je pevná a odolná kovová konštrukcia. Pri manipulácii s joystickom sa disky prekrývajú spôsobom, ktorý reguluje a usmerňuje prúd tečúcej vody. Kvalita materiálu a remeselné spracovanie týchto súčastí má tak úplne zásadný vplyv na výkon samotnej batérie.

GROHE FeatherControl nájdete u sérií Eurocube JoyEurodisc Joy.  

Špeciálne keramické disky v kartušiach GROHE FeatherControl garantujú jednoduché a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

Uhol otáčania páky vďaka technológii GROHE FeatherControl.

 

Technológia GROHE FeatherControl zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

 

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore