Grohe FeatherControl

Keď sa joystick vodovodnej batérie pohybuje s ľahkosťou pierka.

Doprajte si pôžitok z vody! Technológia Grohe FeatherControl je dokonalá súhra designu a unikátnej technológie pre jednoduchý a plynulý pohyb joysticku po celú dobu životnosti batérie.

Nová kartuša Grohe FeatherControl posúva ovládanie vodovodných batérií s joystickom na najvyššiu úroveň. Je kombináciou prvotriednych, glazovaných keramických diskov a revolučného tesnenia, ktorá umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu joysticku pre ešte presnejšiu reguláciu vody. Pritom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania typickú pre batérie vybavené technológiou Grohe SilkMove®.

Joystick batérie a keramické disky sú prepojené pomocou patentovaného mechanizmu, ktorého základom je pevná a odolná kovová konštrukcia. Pri manipulácii s joystickom sa disky prekrývajú spôsobom, ktorý reguluje a usmerňuje prúd tečúcej vody. Kvalita materiálu a remeselné spracovanie týchto súčastí má tak úplne zásadný vplyv na výkon samotnej batérie.

Grohe FeatherControl nájdete u sérií Eurocube Joy a Eurodisc Joy.

 

 

Uhol otáčania páky vďaka technológii Grohe FeatherControl.

 

Technológia Grohe FeatherControl zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

 

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore