STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

FeatherControl

Feather control

Maximálne hladká manipulácia pre presnosť a bezkonkurenčný komfort po celý čas životnosti.

Úplne nová kartuša GROHE FeatherControl posúva pákové ovládanie prúdu vody na úplne nevídanú úroveň. Kartuša je kombináciou prvotriednych, glazovaných keramických diskov a revolučného tesnenia, ktorá umožňuje väčší rozsah otáčania a sklonu páky pre ešte presnejšiu reguláciu, pričom zachováva plynulosť a ľahkosť ovládania typickú pre batérie vybavené technológiou GROHE SilkMove®. Unikátnou výbavou, akou je kartuša GROHE FeatherControl, sa môže pýšiť iba vodovodná batéria značky GROHE. Obohacujúca, hladká manipulácia s našimi pákovými batériami podčiarkuje špičkovú kvalitu a jedinečnosť našej značky.

Rukoväť batérie a keramické disky sú prepojené pomocou patentovaného mechanizmu, ktorého základom je pevná a odolná kovová konštrukcia. Pri manipulácii s rukoväťou sa disky prekrývajú spôsobom, ktorý reguluje a usmerňuje prúd tečúcej vody. Kvalita materiálu a remeselné spracovanie týchto súčastí má tak úplne zásadný vplyv na výkon samotnej batérie.

Spoločnosť GROHE je jedným z popredných výrobcov vodovodných batérií. Kartuše, ktoré sú srdcom našich batérií, sú vyrábané pomocou tých najmodernejších technológií a s použitím keramických zliatin, ktoré sa používajú v kozmickom výskume. Vybrúsený zrkadlový povrch diskov je taktiež potiahnutý špeciálnym lubrikačným olejom, ktorý redukuje vzájomné trenie. A pretože sú naše batérie navrhnuté, aby vydržali dlhé roky používania bez údržby, sú súčasťou samotnej kartuše špeciálne komory naplnené zmieneným olejom, ktorý sa v priebehu rokov postupne uvoľňuje a udržuje tak styčné plochy v perfektnom stave.

Výsledkom týchto bezkonkurenčných technológií je extra široký uhol otáčania páky umožňujúci presnú reguláciu intenzity vodného prúdu a jeho teploty. Technológia GROHE FeatherControl je rovnako ako všetky ďalšie inovácie z dielne našej spoločnosti, ukážkou dokonalej súhry dizajnu a technológie s jediným cieľom – poskytnúť vám doteraz nevídaný pôžitok z vody. 

Špeciálne keramické disky v kartušiach GROHE FeatherControl garantujú jednoduché a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

Uhol otáčania páky vďaka technológii GROHE FeatherControl.

 

Technológia GROHE FeatherControl zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

 

Poraďte sa s odborníkom