Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Precision Joy

Termostatické batérie na stenu série GROHE Precision Joy sú vkusné elegantné kúpeľňové prvky, ktoré sa pýšia nadčasovými hladkými telami a skvelou výkonnosťou. Na prvý pohľad zaujmú svojimi žiarivo lesklými povrchmi, jedinečnými líniami a precíznym spracovaním detailov. Vedľa pôsobivého vzhľadu však oslní aj svojím výkonom, bezpečnosťou a spoľahlivosťou. Za ich bezproblémovou funkčnosťou sa skrývajú nielen dlhoročné skúsenosti tradičného výrobcu GROHE, ale tiež celý rad moderných technológií, ktoré zabezpečujú stálosť teploty aj intenzity prúdu, presné a bezpečné ovládanie aj ľahkú údržbu. V neposlednom rade sa technológia sústredí na spotrebu vody a to pri zachovaní maximálneho komfortu. Vybrať si môžete z termostatických batérií vaňových (s výtokom) a sprchových (bez výtoku).

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore