Preskočiť na hlavný obsah

GROHE PVD

Rafinované farby GROHE PVD!
 

PVD čiže Physical Vapour Deposition znamená v slovenčine fyzikálna depozícia z plynnej fázy. Ide o inovatívnu technológiu, ktorá sa pôvodne používala vo vesmírnom priemysle.

V oblasti sanitárnej techniky sa používa na výrobu unikátnych povrchov vodovodných batérií a spŕch zo série GROHE SPA Colours.

Proces nanášania vrství na vodovodné batérie prebieha tak, že v hlbokom vákuu dôjde k výboji elektrického oblúku, plyny sa zmiešajú so zirkónom a zmes dopadá na povrch batérie. Zaujímavé je, že táto vrstva sa nanáša až po bežnom pochrómovaní vodovodnej batérie, ktorá je sama o sebe už plne funkčná.

 

GROHE PVD

Technológia PVD dodáva povrchu vodovodných batérií lesk a vysokú odolnosť. Povrch je trikrát odolnejší než chróm a desaťkrát odolnejší voči korózii a poškriabaniu, čistiacim prípravkom alebo trebárs soli z morského vzduchu.

Kolekcia GROHE SPA Colours ponúka 10 kvalitných farebných odtieňov v sérii Atrio, Lineare, Allure Brilliant, Eurocube alebo Essence. Aj po niekoľkých desaťročiach používania budú vyzerať ako v deň, keď opustili výrobu.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore