Preskočiť na hlavný obsah

Grohe SilkMove®

Maximálne hladká manipulácia pre presnosť a bezkonkurenčný komfort po celý čas životnosti.

Unikátna technológia Grohe SilkMove vám zaručí plynulé a presné ovládanie páky po celú dobu životnosti batérie – až 20 rokov.

Úspech spočíva v precízne vyrobenej keramickej kartuši, kľúčovej časti každej batérie. Keramické disky sú vyrobené zo špeciálnej keramickej zliatiny používanej aj vo vesmíre. Navzájom sa prekrývajú s mimoriadnou presnosťou. Zrkadlovo naleštený povrch diskov je potiahnutý špeciálnym teflonovým mazivom, ktorý minimalizuje trenie. Páka vodovodnej batérie je k diskom dôkladne a pevne pripojená pomocou mosadznej spojnice. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o jednu z najdôležitejších súčastí batérie, je nevyhnutná stopercentná kvalita aj precízne spracovanie.

Grohe SilkMove® je dostupná len u vodovodných batérií značky Grohe. Presné a plynulé ovládanie pákových batérií po celú dobu životnosti batérie (výrobca uvádza až 20 rokov) dokonale vystihuje kvalitu a náskok tejto značky pred ostatnými výrobcami.  

Grohe je jedným z najväčších výrobcov vodovodných batérií a zároveň jednou z mála spoločností, ktorá si vyrába kartuše sama. Preto vydrží kartuša Grohe celoživotnú prevádzku bez nutnosti akejkoľvek údržby.

 

Kartuša Grohe SilkMove®

Špeciálne keramické disky a technológia Teflon® v kartušiach Grohe SilkMove® garantujú ľahké a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

 

Batérie Grohe SilkMove®

Uhol otáčania páky vďaka technológii Grohe SilkMove®.

GROHE SilkMove® víťazom testu

Technológia Grohe SilkMove® zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore