Preskočiť na hlavný obsah

Grohe SilkMove®

Maximálne hladká manipulácia pre presnosť a bezkonkurenčný komfort po celý čas životnosti.

Unikátna technológia Grohe SilkMove vám zaručí plynulé a presné ovládanie páky po celú dobu životnosti batérie – až 20 rokov.

Úspech spočíva v precízne vyrobenej keramickej kartuši, kľúčovej časti každej batérie. Keramické disky sú vyrobené zo špeciálnej keramickej zliatiny používanej aj vo vesmíre. Navzájom sa prekrývajú s mimoriadnou presnosťou. Zrkadlovo naleštený povrch diskov je potiahnutý špeciálnym teflonovým mazivom, ktorý minimalizuje trenie. Páka vodovodnej batérie je k diskom dôkladne a pevne pripojená pomocou mosadznej spojnice. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o jednu z najdôležitejších súčastí batérie, je nevyhnutná stopercentná kvalita aj precízne spracovanie.

Grohe SilkMove® je dostupná len u vodovodných batérií značky Grohe. Presné a plynulé ovládanie pákových batérií po celú dobu životnosti batérie (výrobca uvádza až 20 rokov) dokonale vystihuje kvalitu a náskok tejto značky pred ostatnými výrobcami.  

Grohe je jedným z najväčších výrobcov vodovodných batérií a zároveň jednou z mála spoločností, ktorá si vyrába kartuše sama. Preto vydrží kartuša Grohe celoživotnú prevádzku bez nutnosti akejkoľvek údržby.

 

Kartuša Grohe SilkMove®

Špeciálne keramické disky a technológia Teflon® v kartušiach Grohe SilkMove® garantujú ľahké a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

 

Batérie Grohe SilkMove®

Uhol otáčania páky vďaka technológii Grohe SilkMove®.

GROHE SilkMove® víťazom testu

Technológia Grohe SilkMove® zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore