SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Grohe SilkMove® ES

Eurostyle Páková umyvadlová baterie

Inteligentná kombinácia šetrenia energie a jednoduchého ovládania vody.

Technológia GROHE SilkMove ES ponúka nielen jedinečne hladké ovládanie, ale taktiež podporuje zodpovedné zaobchádzanie s energiou a vodou. V režime studenej vody a strednej pozícii páky sa technológia ES prebudí k životu. Tým sa eliminuje otvorená batéria v zmiešanom režime teplej a studenej vody a šetrí sa energia tým, že sa predchádza zbytočnému ohrievaniu vody pri každodenných rituáloch, ako je čistenie zubov alebo umývanie rúk.

Hneď ako budete potrebovať teplú vodu, široký, 90-stupňový uhol otáčania páky naľavo od strednej pozície zaisťuje extrémne precízne ovládanie prúdu vody, nad ktorého teplotou a objemom tak budete mať úplnú kontrolu.

Technológia GROHE SilkMove® ES je harmonickým skĺbením dizajnu a technológie. Sprostredkováva lepší zážitok z vody, zatiaľ čo kladie dôraz na zodpovedné zaobchádzanie s cennými prírodnými zdrojmi.

Špeciálne keramické disky a technológia Teflon® v kartušiach GROHE SilkMove® garantujú ľahké a precízne ovládanie po celý čas životnosti.

Vďaka tomu, že v strednej polohe páky tečie iba studená voda, znižuje technológiaGROHE SilkMove® ES spotrebu teplej vody a tým aj spotrebu elektrickej energie.

Technológia GROHE SilkMove® ES zaisťuje hladké ovládanie aj po 20 rokoch používania.

Všetky produkty, ktoré obsahujú technológiu GROHE SilkMove® ES, majú integrovanú zároveň inovatívnu technológiu GROHE EcoJoy™.

Technológia GROHE EcoJoy™ znižuje spotrebu vody až o 50 % bez kompromisov v oblasti výkonu.

Poraďte sa s odborníkom