Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe PowderRain

Zahaľte sa do jemnej náruče éterickej vodnej hmly.

Sprchový prúd PowderRain vás doslova objíme do vodnej náruče. Tento jemný prúd vyvolá na vašej koži nesmierne príjemný pocit a pripraví vám jedinečný a luxusný zážitok zo sprchovania.

PowderRain pripomína éterickú hmlu, ktorá vás donúti stále dokola pozerať sa, ako dopadá na vašu dlaň. V tú chvíľu zabudnete na okolitý svet.

Jednotlivé dýzy PowderRain majú šesť jemných otvorov (namiesto jedného), ktoré prúd rozdeľujú do jemných mikrokvapiek. Preto je tento prúd omnoho jemnejší než bežné sprchové prúdy. A voda bude dopadať na vašu pokožku ľahko ako pierko.

PowderRain je súčasťou ručných spŕch, sprchových setov a sprchových systémov – napríklad Raindance Select S 120 3jet, Raindance S 240 1jet PowderRain alebo Showerpipe Raindance Select S 240 1jet PowderRain.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore