STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Ideal Standard Active

Dôraz na praktickosť a využitie v štandardnej domácnosti sú typické znaky pre celý rad vodovodných batérií Ideal Standard Active. Zatiaľ čo masívny výzor poukazuje na solídnosť a stálosť kohútikov, ich dizajn s elegantnými jednoduchými tvarmi vystihuje ľahkosť pri ovládaní. Na výber sú pákové batérie, pokročilé drezové batérie s výsuvnou sprškou a čím ďalej obľúbenejšie batérie s vysokým výtokom umožňujúce napustiť vodu aj do rozmernej nádoby. Použitie je bezpečné aj pre malé deti. Séria Ideal Standard Active sa totiž pýši inovatívnou technológiou CoolBody, s ktorou je kohútik vždy chladný na dotyk.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Active

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 261 položiek a 74 531 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.