STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Ideal Standard Calla

Produkty zo série Ideal Standard Calla majú taký elegantný vzhľad, že doslova vyzývajú k tomu, aby ste sa ich dotkli. Dizajnéri stavili na nostalgické kúzlo sanitárnej keramiky tridsiatych rokov. Čo sa však týka funkčnosti, Calla hľadí do budúcnosti. Vychádza z osvedčených materiálov a špičkových technológií s rukopisom americkej značky Ideal Standard, ktorá už skoro 140 rokov prináša riešenie pre kúpeľne a toalety v domácnostiach na celom svete. Dodajte vášmu interiéru nezameniteľný štýl s pomocou Ideal Standard Calla.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Calla

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 262 položiek a 74 535 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.