Preskočiť na hlavný obsah

Jet Dryer

Jet Dryer

O značke Jet Dryer


Dostatočná hygiena je jedným z pilierov zdravia. Zatiaľ čo umývanie rúk považuje väčšina ľudí za samozrejmosť, býva rizikovou oblasťou ich sušenie. Aj túto oblasť je však možné uchopiť profesionálne, ako sa môžete presvedčiť s vysokorýchlostnými sušičmi rúk značky Jet Dryer.

 

Austrálska kvalita

Moderná história sušičov rúk začala v deväťdesiatych rokoch, kedy bol v Japonsku predstavený prvý z prototypov tohto výrobku. Veľmi rýchlo si získaval svoju obľubu naprieč kontinentmi. V roku 2010 vstúpila na trh s inovatívnymi sušičmi rúk spoločnosť Jet Dryer. Spočiatku sa sústredila iba na Austráliu a Nový Zéland. Vysoko kvalitných, vysokorýchlostných sušičov, ktoré sa pýšili spoľahlivosťou a ojedinelým designom, si čoskoro všimol aj svet. V súčasnej dobe spoločnosť svoje služby prepája s obchodnými partnermi, zameranými na inštalatérsku činnosť, predaj kúpeľňového vybavenia či spoločnosťami, zaoberajúcimi sa návrhmi kúpeľní. Výsledkom je nádherná funkčná i vizuálna zladenosť a možnosť prispôsobiť sa špecifickým požiadavkám zákazníka. Svoje služby poskytuje prostredníctvom distribučnej siete s centrami v Melbourne, Sydney, Brisbane a Perthe.

 

Vysoká kvalita, antibakteriálne účinky

Medzi hlavné ciele spoločnosti Jet Dryer patrí dôraz na vysokú kvalitu spracovania, perfektný výkon, výrazné zvýšenie hygienického štandardu a v neposlednom rade aj ekologické cítenie.


Veľká pozornosť je sústredená tiež na bezpečnosť. Vďaka špeciálnej konštrukcii a pri mnohých variantoch tiež vďaka vodnému zásobníku je výrazne znížený rozstrek vody pri sušení rúk, čím sa minimalizuje aj riziko pošmyknutia na mokrej podlahe. Sušiče vás prekvapia svojím výkonom, pretože ruky budete mať suché už 10 sekúnd po spustení sušiča Jet Dryer. Zároveň sú až o 85 % šetrnejšie ako porovnateľné produkty. Antibakteriálne filtre zamedzujú usadzovaniu a množeniu baktérií (až z 99,95 %) vo vnútri samotného sušiča. Pretože je mnoho produktov bezdotykových, hygienický štandard sa prirodzene zvyšuje. V ponuke nájdete aj varianty pre ľudí s hendikepom.

 

Presne pre vaše potreby

Vďaka mnohým výkonnostným, veľkostným i tvarovým variantom si vyberie naozaj každý. Okrem klasického bezdotykového sušiča rúk tu nájdete aj dýzové sušiče, prípadne dotykový teplovzdušný sušič. Produkty sú určené na inštaláciu na stenu. Dýzové sušiče bývajú vybavené antibakteriálnou úpravou s aktívnymi iónmi striebra, ktoré likvidujú nežiaduce baktérie. Poteší tiež vnútorné osvetlenie. Výrobky vynikajú nízkou hlučnosťou a zaujmú svojou efektivitou. V neposlednom rade poteší aj široká ponuka designov či možnosť farebného vyladenia povrchov (od bielej, cez striebornú a nehrdzavejúcu oceľ, po čiernu, prípadne ich elegantné kombinácie). Do malých miestností sa hodia varianty Mini, ktoré poskytnú perfektné služby a zaberú málo miesta.

Špeciálky pre vás


Svoju pozornosť môžete sústrediť aj na ďalší doplnkový tovar, ktorý posúva možnosti hygieny o veľký kus dopredu. Sú nimi senzorové umývadlové batérie so sušičom rúk či automatické zmiešavacie umývadlové batérie. Poteší hladký design a žiarivo lesklé chrómové povrchy, ktoré skvele zapadnú do akéhokoľvek štýlu.

Série pre vašu kúpeľňu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore