Preskočiť na hlavný obsah

Jika

Jika

O značke Jika

jika a laufen Jika koupelny

Jika je symbolom tradície a kvality. Na českom a slovenskom trhu pôsobí už od roku 1878. Snúbi tradíciu s kvalitou aj svetovými trendmi. Do sveta kúpeľní premieta desiatky rokov skúseností a výsledkom sú výrobky s pôsobivým designom, vysokou kvalitou, dokonalou funkčnosťou. Jika umývadlá, toalety, bidety, vane či vodovodné batérie sú stávkou na istotu.

Obľuba tejto značky stúpa nielen u slovenských zákazníkov, ale aj na Ukrajine, v Pobaltí, v Rusku, v západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

 

Hodnoty značky Jika
 

Certifikovaná kvalita

Značka Jika stavia na precízne vyhotovenie aj dlhú životnosť svojich výrobkov. Práve preto sú všetky jej produkty certifikované osvedčením podľa ISO 9001, čo garantuje najvyšší stupeň kvality. Jika kontroluje pri montáži kvalitu každého kusu, a to už od vstupu jednotlivých komponentov do výrobného procesu.

 

Ochrana životného prostredia

Certifikácia spoločnosti podľa ISO 14001 je dôkazom, že Jika dôsledne uplatňuje procesy, ktoré sú šetrné voči životnému prostrediu. Keramika je 100% recyklovateľná a môže byť v podobe granulátu opäť vrátená do výrobného procesu alebo využitá v iných priemyselných odvetviach.

 

Moderné technológie

Jika využíva pri výrobe moderné technológie – napríklad poloautomatické linky pre montáž batérií s kapacitou až 220 tisíc kusov ročne. Oddelenie kvality kontroluje všetky dodávky komponentov prostredníctvom najmodernejších zariadení ako sú röntgen na meranie hrúbky jednotlivých vrstiev galvanizovaného povrchu, profilový projektor na meranie detailov najmenších komponentov, rôzne kalibre a v neposlednom rade soľná komora pre simuláciu extrémneho prostredia pôsobiaceho na použité materiály.

vana Jika Cubito Jika Mio umyvadlové baterie Jika Mio horní sprchy Jika Cubito

 

Designéři

Jika spolupracuje s týmito známymi architektmi a designérmi.

Michal Janků  spolupracuje so spoločnosťou Laufen CZ, ktorá vlastní značku Jika, od roku 1992. Po celú túto dobu navrhuje interiéry showroomov a výstavných expozícií na veľtrhoch nielen pre Laufen CZ a jeho pridružené skupiny vo Švajčiarsku, Španielsku, Rusku a ďalších krajinách, ale aj pre ich zákazníkov. V rokoch 2004 až 2008 získal rad ocenení za najatraktívnejšie expozície v Českej a Slovenskej republike aj v zahraničí. V poslednej dobe sa podieľal na návrhoch mnohých kolekcií značky Jika, navrhoval, okrem iného, kúpeľňový nábytok Cubito, Lyra plus nábytok, kompletnú kúpeľňovú sériu Tigo a nové keramické výrobky pre sériu Mio.

Peter Wirz – vytvoril prvé modely série Mio ako designér švajčiarskeho štúdia Process Product Design. Keramika série Mio má kompaktný design a súčasne spĺňa špeciálne potreby zdravotne postihnutých osôb. Wirz rovnako dodal novú podobu najpredávanejšej sérii Lyra a vytvoril kolekciu Lyra plus.

Petr Kubík – uznávaný a talentovaný designér, vyhral české kolo medzinárodnej súťaže Jump the Gap a do finále sa prebojoval so svojím návrhom relaxačnej vane. Na základe tohto úspechu mu Jika ponúkla spoluprácu na vývoji novej série Mio, ktorá ešte viac definuje značku Jika.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore