Preskočiť na hlavný obsah

AntiTwist

kielle AntiTwist

Sprchový zážitok je závislý na mnohých faktoroch, jedným z nich je aj ľahká a pohodlná manipulácia so sprchovou hadicou. A pre tento účel vyvinula spoločnosť kielle špeciálny systém AntiTwist.

Komfort inovácií

Spoločnosť kielle starostlivo monitoruje trendy a potreby moderných domácností, na ktoré reaguje inovatívnymi vylepšeniami svojich produktov. A pretože sprchovanie patrí medzi rýchle a efektívne spôsoby očisty a relaxácie, jej pozornosť sa zamerala aj na jednotlivé sprchové časti. Výnimkou nebola ani sprchová hadica, do ktorej zabudovala špeciálny otočný kónus, ktorý zabraňuje pretáčaniu hadice v priebehu sprchovania.

Pohodlie v každom momente

Vďaka technológii kielle AntiTwist môžete dať zbohom nepríjemnému zamotávaniu sa sprchovej hadice. Otočný kónus ukrytý v sprchovej hadici automaticky prispôsobí tvar hadice vášmu pohybu. A vy máte k dispozícii vždy plnú dĺžku hadice a dokonalý prúd. Výsledkom je nielen vyššie pohodlie v priebehu sprchovania, ale tiež zvýšená bezpečnosť. Tento fakt ocenia nielen rodiny s deťmi či seniori.

Dlhšia životnosť

Vďaka tomu, že hadica zostáva v priebehu manipulácie vždy v prirodzenom tvare, teda nedochádza k deformácii, minimalizuje sa riziko mikroprasklín na jej povrchu aj vo vnútri hadice. To zaistí dlhodobú spoľahlivosť a bezproblémovú funkčnosť aj pri každodennom používaní i vo viacčlennej domácnosti.

 

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore