Preskočiť na hlavný obsah

Click&Clean

kielle Click&Clean

Cieľom spoločnosti kielle je vytvárať dlhodobo spoľahlivé a funkčné produkty, ktoré zostávajú zároveň krásne. Aby tejto metódy mohla dosiahnuť, vyvinula množstvo technológií, ktoré tento zámer podporujú. Patrí medzi ne aj technológia kielle Click&Clean, ktorá sa stará o perfektný výkon sprchových dýz.

Vodný kameň nemá šancu

Medzi najväčšie nebezpečenstvo kúpeľňového vybavenia patrí vodný kameň, ktorý negatívne pôsobí nielen na vzhľad, ale hlavne mechanicky poškodzuje vnútorné aj vonkajšie povrchy. Tým následne znižuje výkon celého systému. Jednou z ciest, ako sa vodnému kameňu brániť, je staviť na kúpeľňového prvky s ochranou proti jeho usadzovaniu.

Inovatívna technológia

Väčšinu produktov, ktoré prichádzajú do pravidelného kontaktu s vodou je potrebné pravidelne ošetrovať a čistiť. Spoločnosť kielle však v boji s vodným kameňom postúpila o krôčik ďalej. U najviac ohrozeného vybavenia, teda sprchových hlavíc, vytvorila inovatívnu technológiu Click&Clean, ktorá sa stará o „zdravie“ dýz za vás. Údržba sa tak stáva jednoduchou a efektívnou.

Na jedno stlačenie

Click&Clean predstavuje vysoko praktickú samočistiacu funkciu sprchovej hlavice, ktorú aktivujete stlačením tlačidla uprostred samotnej hlavice. Po stlačení sa z výstupkov vysunú drobné ihličky, ktoré odstránia nielen vodný kameň, ale aj nečistoty. Vďaka tomu máte šancu udržať vašu sprchu v perfektnej kondícii a vychutnávať si dokonalý zážitok zo sprchovania po dlhú dobu.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore