Preskočiť na hlavný obsah

EasyClick

kielle EasyClick

Pretože sprchovanie patrí nielen k efektívnej forme očisty, ale tiež k relaxačnému momentu dňa, vyvinula spoločnosť kielle množstvo technológií, ktoré vám tento zážitok ešte viac spríjemnia. Medzi inovatívne technológie patrí aj tlačidlo kielle EasyClick, prostredníctvom ktorého ľahko prepínate medzi prúdmi či medzi hornou a ručnou sprchou.

Dokonalá starostlivosť

Aby ste dosiahli perfektného sprchového zážitku, je vhodné staviť na kvalitné vybavenie. Spoločnosť kielle si je vedomá vysokých nárokov svojich zákazníkov, a preto možnosti pohodlia a starostlivosti posúva o krok ďalej. Funkčnosť, spoľahlivosť a výkon jednotlivých komponentov vylepšuje prostredníctvom inovatívnych technológií. Výsledkom je, že vy si môžete užiť skutočne luxusné sprchovacie momenty.

Ľahké ovládanie

Medzi základné požiadavky patrí ľahká a intuitívna obsluha jednotlivých prvkov. Nie inak je tomu v prípade ručnej sprchy, kde prvé myšlienky vedú k nízkej hmotnosti, vyváženosti, príjemnému držaniu sprchy. V neposlednom rade je nutné sa zamerať na ľahké prepínanie medzi prúdmi. Práve tlačidlo kielle EasyClick vám na jedno kliknutie poskytuje zmenu prúdu. A skvelá správa je, že zmenu prúdu pohodlne ovládate aj s mokrými rukami alebo rukami od mydla.

Medzi hornou a ručnou sprchou

V prípade, že ste stavili na sprchový set, oceníte tlačidlo kielle EasyClick v priebehu hladkého prepínania medzi hornou a ručnou sprchou. Preč sú doby, kedy ste museli bojovať s prepínačom, než ho presvedčíte, aby držal v polohe, ktorú od neho chcete. Teraz stačí jemné stlačenie a príslušný spotrebič sa ako kúzlom ihneď spustí.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore