Preskočiť na hlavný obsah

MistFlow

kielle MistFlow

Sprchovanie je rozhodne veľmi efektívna forma očisty. Prečo by však nebolo možné tento čas nevyužiť tiež na uvoľnenie a odpočinok? Spoločnosť kielle našla odpoveď v technológii MistFlow, ktorá vodný prúd sprchy mení na relaxačnú hmlu.

Sila uvoľnenia

O tom, že čas sú peniaze, počujeme už dlhú dobu. Napriek tomu by sme si túto komoditu mali vyhradiť aj pre odpočinok a relaxáciu. Jedným zo spôsobov ako spojiť príjemné s užitočným je staviť na sprchy, ktoré v sebe majú zabudovanú inovatívnu technológiu kielle MistFlow, ktorá zvyšuje nielen samotný zážitok zo sprchovania, ale poskytuje tiež možnosť netradičnej, úchvatnej relaxácie.

Letná úľava, zimné pohladenie

Princípom technológie kielle MistFlow je schopnosť dýz u sprchy vytvoriť jemnú hmlu, ktorá obklopí vaše telo a navodí pocit dažďového pralesa. O tom, že príjemne jemná hmla kielle MistFlow nemá len relaxačný účinok, vás presvedčia horúce letné dni, kedy jej prostredníctvom získate efektné ochladenie. Pozadu ale nezostávajú ani mesiace zimné, kedy jemné kvapôčky môžu citlivo prebudiť jemné nervové zakončenia pod pokožkou a zahriať tak organizmus.

Nebojte sa chcieť viac

Vedzte, že na kvalitu máte právo. Technológia MistFlow vám pomôže nielen k fyzickému, ale aj psychickému uvoľneniu. Ak chcete svoje možnosti posunúť ešte o kúsok ďalej, pridajte ku kúpeli ešte pár kvapiek esenciálneho vonného oleja a pôžitok bude naozaj oslňujúci.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore