Preskočiť na hlavný obsah

Rimless

kielle Rimless

Téma udržateľnej čistoty toalety je aktuálna vo všetkých domácnostiach a to bez ohľadu na ich skladbu. Pálčivosť situácie si uvedomuje aj spoločnosť kielle a preto väčšinu svojich toaliet konštruuje s technológiou Rimless, teda bez oplachového kruhu.

Čistota, viac než pol zdravia

Udržať v čistote prostredie toalety je viac než žiaduce. Práve tu totiž dochádza k najčastejšiemu usadzovaniu nečistôt a množeniu nežiaducich mikroorganizmov, ktoré následne ohrozujú zdravie nášho organizmu. Aby údržba toalety bola rýchla a efektívna, využíva spoločnosť kielle technológiu Rimless.

Efektívny spôsob splachovania

Technológia kielle Rimless zaisťuje rovnomerné splachovanie celého obvodu WC misy. Vďaka absencii oplachového kruhu sa minimalizuje aj riziko usadzovania nečistôt, tvorby vodného kameňa a množenia nežiaducich mikroorganizmov. Účinnosť a efektivitu spláchnutia podporuje tiež špeciálny tvar keramiky. Hoci voda rozdeľovačom vyteká len v zadnej časti WC misy, konštrukcia toalety napomáha k opláchnutiu celého vnútorného priestoru.

Ľahká údržba

Bezokrajové vyhotovenie významne zvyšuje hygienický štandard vašej domácnosti. Baktérie, plesne ani vodný kameň jednoducho nemajú priestor, kam sa schovať pred vašou pozornosťou. Preto je údržba toalety ľahšia. Nespornou výhodou je tiež fakt, že voda sa pri spláchnutí nerozstrekuje okolo toalety, ale zostáva len vo vnútri misy. Miestnosť tak zostáva dlhodobo čistejšia.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore