Preskočiť na hlavný obsah

TouchClean

kielle TouchClean

Boj s vodným kameňom je téma väčšiny kúpeľní. O tom, ako ťažký je, vždy rozhoduje množstvo faktorov. Vedľa kvality vody je samozrejme zásadná tiež kvalita kúpeľňového vybavenia. Aby ste mali nad vodným kameňom navrch, stavte na sprchy s technológiou kielle TouchClean.

Stopka vodnému kameňu

Vodný kameň a s ním súvisiace usadzovanie nečistôt a množenie nežiaducich mikroorganizmov či plesní spôsobuje nielen zníženie funkčnosti samotného vybavenia, ale tiež predstavuje množstvo nepríjemných zdravotných rizík. Medzi vybavenie, ktoré je vodným kameňom veľmi ohrozené, patria tiež sprchové hlavice, a to ako u ručných, tak aj u hlavových spŕch. Z tohto dôvodu spoločnosť kielle vyvinula špeciálnu technológiu kielle TouchClean, ktorá minimalizuje riziká jeho usadzovania.

Jediný dotyk

Technológia kielle TouchClean vám uľahčí údržbu ručných aj hlavových sprchových hlavíc. Dýzy spŕch sú opatrené pružnými silikónovými výstupkami, ktoré keď po použití sprchy zotriete, ľahko ich zbavíte usadenín a vodného kameňa. Použiť môžete jednoducho prsty alebo jemnú handričku. Vďaka tejto technológii udržíte prietok dýz v perfektnej kondícii, výkon sprchy nebude ničím narušený. A vy sa tak môžete tešiť z dlhodobo bezproblémovej prevádzky, ktorá vám poskytne luxusnú starostlivosť aj po rokoch užívania.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore