Preskočiť na hlavný obsah

Kludi

Kludi

O značke Kludi

kludi kludi pure easy

Kludi je nemecká renomovaná značka, ktorej produkty sa vyznačujú rozmanitým a atraktívnym designom.

História tejto značky sa začala písať v nemeckom meste Meden v roku 1926. Z malej rodinnej firmy sa postupne stala medzinárodná firma. V súčasnosti pôsobí Kludi vo viac ako 100 krajinách sveta (napríklad v krajinách Beneluxu, vo Francúzsku, Rakúsku, Rumunsku, v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Poľsku a v Číne). Výrobné závody nájdete v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku aj Spojených arabských emirátoch.

Viac než 1000 zamestnancov sa stará o to, aby produkty spĺňali najvyššie štandardy – predovšetkým v oblasti funkčnosti, estetickosti a kvality.

Kludi sa zameriava na výrobu kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, termostatických batérií, spŕch, vaní a príslušenstva do kúpeľne


Hodnoty Kludi

Za úspechom značky Kludi stojí kvalita, funkčnosť, nadčasový design aj trvalá udržateľnosť a ochrana životného prostredia. To sú hodnoty, ktorými sa spoločnosť riadi a ktoré ctí.

Kvalita, funkčnosť a emócie

Svet značky Kludi sa točí okolo funkčnosti, ergonómie a estetickosti vodovodných batérií. Špecializuje sa na kuchynské a kúpeľňové batérie, sprchy a sprchové systémy. Kludi vyrába produkty s osvedčenou nemeckou kvalitou.

Ochrana životného prostredia a trvalá udržateľnosť

Ochrana životného prostredia je u značky Kludi pevne zakorenená. Jej hlavným cieľom je šetriť prírodnými zdrojmi. Batérie značky Kludi preto šetria vodu a sú vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu. 

Originálny design

Kludi si dáva za cieľ vytvárať elegantný design, ktorý vyvoláva emócie a zanecháva v ľuďoch príjemný pocit. Mnohé výrobky značky Kludi získali medzinárodné ocenenie za design. Ich autorom je svetoznámy designér Michael Stein.

 

Kludi Freshline sprchy Kludi Pure style umyvadlové baterie Kludi Pure style Kludi Objekta


Získané designové ocenenia

Kludi má na svojom konte viac než 20 medzinárodných ocenení za design. Patria medzi ne napríklad:

  

Designéri Kludi

Designérsky tým značky Kludi spolupracuje s národnými aj medzinárodnými značkami, s malými spoločnosťami aj so svetovo preslávenými módnymi značkami.

Medzi hlavných designérov patria:

Michael Stein

Michael Stein je exkluzívnym partnerom značky Kludi od roku 2000. Podieľal sa na vývoji mnohých úspešných sérií. So svojou spoločnosťou MICHAEL STEIN DESIGN usiluje o najvyššiu úroveň profesionality, kvality v stratégii, designe a službách.

Prvú spoločnosť založil Michael Stein so svojím partnerom v roku 1993. Od roku 2016 spoločnosť obchoduje pod názvom MICHAEL STEIN DESIGN.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore