Preskočiť na hlavný obsah

Kolo

Kolo

KOLO: Moderné sanitárne produkty pod záštitou Geberit Group

kolo koloSanitárne výrobky KOLO vás presvedčia, že kvalita, spoľahlivosť a moderný design nie sú len prázdne slová. Hodnoty, ktoré značka KOLO spadajúca pod krídla medzinárodnej skupiny Geberit Group zastáva, sú pevné a dlhodobou udržateľné.

Dôraz na kvalitu výrobkov aj života

Cieľom sanitárnych výrobkov KOLO je umožniť ľuďom vybudovať pohodlnú, funkčnú a zároveň ekologicky aj ekonomicky prijateľnú domácnosť. Vysoký dôraz je kladený aj na vizuálnu stránku výrobkov, pretože práve tá má významný vplyv na celkovú atmosféru miestnosti a umožní stvoriť doslova kúpeľné prostredie. Pozadu nezostáva ani bezpečnostné hľadisko či ľahká inštalácia. Spoločnosť Geberit, ktorá je vlastníkom značky KOLO, starostlivo sleduje medzinárodné trendy, sama ich veľa vytvára a spolu so svojimi skúsenosťami ich pravidelne uvádza do praxe prostredníctvom noviniek a inovácií.


KOLO: Široká ponuka produktov

Značka KOLO je synonymom pre sanitárnu keramiku, ktorá oslní svojim designom, precíznym spracovaním, dômyselným technologickým riešením a tiež ľahkou inštaláciou a vzájomnou kompatibilitou. V ponuke nájdete umývadlá, umývadielka, závesné WC aj voľne stojace WC, bidety, pisoáre, splachovacie nádržky a splachovacie systémy, sprchové vaničky, vane, čelné panely k vaniam aj vaničkám, kúpeľňové zostavy (napríklad umývadlová skrinka s umývadlom), zrkadlové skrinky aj zrkadlá, sprchové kúty a množstvo ďalšieho kúpeľňového príslušenstva, ktoré vám svojou praktickosťou pobyt v kúpeľni výrazne spríjemní.

 

kolo

Geberit: Spoločnosť s históriou

Spoločnosť Geberit zastáva význačnú pozíciu na medzinárodnom trhu so sanitárnymi produktmi. Je spoločnosťou, ktorá v oblasti sanitárnej techniky a kúpeľňovej keramiky spoluvytvára smer ďalšieho vývoja. Jej sídlo sa nachádza vo Švajčiarku, v Rapperswil-Jona. Jej príbeh začal už v roku 1874, kedy zakladateľ Casper Melchior Gebert ponúkal inštalatérske služby.

Od roku 1905 začala spoločnosť vyrábať prvé sanitárne diely a potom vyvinula vlastné splachovacie nádrže (Phoenix), ktoré sa stali veľkým hitom. V roku 1909 prevzali spoločnosť synovia zakladateľa, Albert a Leo, a v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov svoju pôsobnosť rozšírili aj do okolitých štátov.

 

 

kolo

História spoločnosti Geberit v dátach

V 30. rokoch 20. storočia sa spoločnosť stala priekopníkom v používaní plastových častí v sanitárnom priemysle. V roku 1953 získala spoločnosť meno Geberit a svoje pobočky otvárala po celej Európe. V 70. a 80. rokoch 20. storočia predstavila množstvo nových produktov (drenážne systémy, splachovacie systémy, nové produkty pre sektor osobnej hygieny aj inštalatérske systémy).

V roku 1986 začala byť výroba automatizovaná. V roku 1995 rodina predala firmu britskej spoločnosti Doughty Hanson a nastalo obdobie akvizícií, kedy spoločnosť Geberit postupne preberala vládu nad mnohými firmami so súvisiacim tovarom či technológiami. V súčasnej dobe má Geberit 29 výrobných závodov, z ktorých 6 je v zámorí. Skupina zamestnáva približne 12 000 osôb vo viac než 50 krajinách sveta. Akcie spoločnosti tvoria jednu z častí švajčiarskeho burzového indexu (SMI – Swiss Market Index).

 

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore