Preskočiť na hlavný obsah

Mereo

Mereo

Mereo MereoProduktová značka Mereo zastrešuje kvalitné a ekonomicky prívetivé riešenie pre vašu kúpeľňu. Vedľa vodovodných batérií a sanitárnej keramiky tu nájdete výnimočný sprchový program. Vlastníkom značky je česká spoločnosť MSO Trade a.s., ktorá perfektne rozumie svojim zákazníkom.

Viac než 20ročné skúsenosti

Spoločnosť MSO Trade a.s. vznikla v roku 2000. Svoju činnosť sústredila na dovoz, výrobu a distribúciu vodoinštalačnej techniky, vykurovacej techniky a vybavenia kúpeľní. V roku 2016 sa potom sortiment kúpeľní zjednotil pod značkou Mereo. Cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitné výrobky, ktoré uspokoja náročné potreby zákazníkov a zároveň si zachovajú príjemné ceny. Značka Mereo momentálne operuje na trhoch v Českej republike a na Slovensku, pričom sa postupne nadväzuje spolupráca aj v ďalších krajinách.

 

Ponuka, ktorá berie dych

V súčasnej dobe v ponuke nájdete niekoľko designových radov vodovodných batérií, mnoho variantov sanitárnej keramiky a hlavne široký sprchový program. Iste vás zaujmú sprchové vaničky, odtokové žľaby, sprchové sety, vaňové sety, ručné sprchové hlavice, hlavové sprchy či vodopády, stenové vývody, držadlá, posuvné či pevné držiaky. Veľkou pýchou značky Mereo sú kompletné sprchové kúty. V prípade nerezových opletených hadíc sa značka Mereo radí medzi popredných českých výrobcov! Pozadu nezostáva ani sanitárna keramika a nábytok. Vybrať si môžete z množstva umývadiel (na dosku, nábytkové, závesné), poteší vyvážený design toaliet a nadčasovosť kúpeľňových skriniek, zrkadiel, galérok či osvetlenia.

Kompletný sprchový kút

Značka Mereo si uvedomuje, že v súčasnej dobe je aj čas veľmi cenným tovarom, preto prichádza s riešením, ktoré vám ušetrí čas, ale aj peniaze. Rýchlo si tu môžete zostaviť svoj sprchový kút tak, aby vyhovoval práve vašim potrebám. Vzájomne ladiace prvky sa ľahko kombinujú a tak záleží len na vás, či uprednostníte sprchový kút štvorcový, obdĺžnikový či štvrťkruhový. Sprchové kúty je možné riešiť so sprchovou vaničkou, ale tiež „len“ so sprchových žľabom. Z hľadiska designu môžete voliť rôzne typy skla či profilov. Maximálnu úsporu prinesú už zostavené sprchové sety.

Tým profesionálov

Značka Mereo sa sústredí hlavne na dlhodobú spokojnosť svojich zákazníkov, ktorých podporuje nielen kvalitou svojich výrobkov, ale tiež ich spoľahlivou funkčnosťou a nadčasovým designom. Profesionalitu a zodpovednosť prenáša aj mimo prostredie firmy tým, že dbá na šetrné zaobchádzanie so životným prostredím a tiež podporuje množstvo zaujímavých projektov. Spoločnosť kladie dôraz tiež na svojich zamestnancov, ktorým sa snaží pracovné prostredie neustále vylepšovať, oceňuje ich za dobré nápady aj aktívny prístup.

Stále sa učíme

Značka Mereo kladie dôraz tiež na sledovanie moderných trendov na poli sanitárneho vybavenia. Zúčastňuje sa mnohých akcií, pravidelne svoje výrobky inovuje a zavádza nové riešenia či vylepšenia. Výsledkom sú nadčasové produkty, ktoré obstoja aj v náročných podmienkach a podporia akýkoľvek štýl domácnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore