Preskočiť na hlavný obsah

Metabo

Metabo

Metabo: profesionáli v oblasti náradia a príslušenstva

Spoločnosť Metabo je výrobcom profesionálneho elektrického náradia a príslušenstva. Od svojho založenia prichádza s inovatívnymi vylepšeniami aj novými, efektívnejšími spôsobmi práce. Jej výrobky ocenia nielen veľké stavebné firmy, ale tiež jednotlivci, ktorí vyznávajú kvalitu a bezpečnosť.

Sto rokov od prvej ručnej vŕtačky

Spoločnosť Metabo bola založená Albrechtom Schnizlerom v nemeckom Nürtingene v roku 1923. Prvú ručnú vŕtačku vyrobil Albrecht Schnizler v pekárni svojich rodičov. Už v roku 1934 však na trh uvádza prvú elektrickú ručnú vŕtačku, po nej v roku 1957 nasleduje príklepová vŕtačka. Tá sa už vyrába vo veľkých sériách.

Spoločnosť od tej doby pravidelne predstavuje profesionálne produkty, ktoré sa uplatnia v oblasti stavebníctva, renovácie, ručnej kovovýroby aj kovopriemyslu. Svoje úsilie aj remeselné umenie zameriava tiež na bezkáblové riešenie produktov, ktoré prináša slobodu práce, a to pri udržaní maximálneho výkonu. V súčasnej dobe je Metabo držiteľom viac než 550 patentov a úžitkových vzorov.

Profesionalita zamestnancov

Spoločnosť Metabo aj naďalej prevádzkuje výrobu v nemeckom Nürtingene, ale svoje pôsobenie rozšírila aj o výrobný podnik v Šanghaji a tiež 25 dcérskych spoločností a 100 zastúpení. V súčasnej dobe po svete priamo zamestnáva približne 2 000 ľudí, pričom 1 200 z toho je priamo v Nürtingene. Uvedomuje si dôležitosť výrobného procesu, preto nemalý dôraz kladie na spokojnosť a profesionalitu svojich zamestnancov. Z tohto dôvodu vytvorila aj podnikovú školu, kde profesionálne pripravuje svojich odborníkov.

Strategické zameranie

Spoločnosť vyrába širokú škálu produktov, ktoré pokryjú potreby veľkých firemných projektov, ale oslovia aj domácnosť, kde sa kladie dôraz na kvalitu, efektivitu a bezpečnosť práce. Výkonné náradie je konštruované tak, že vydrží aj tie najtvrdšie podmienky. Výhodou je dôraz práve na bezkáblové, akumulátorové riešenie. Nájdete tu produkty pre stavbu a renováciu aj spracovanie kovu: vŕtanie a skrutkovanie, rezanie, delenie a brúsenie...

Firemní kultúra sa žije

Firemné hodnoty sa úplne prepisujú do prístupov k zamestnancom, ale tiež do vzťahov so zákazníkmi. Dôraz je kladený na atmosféru rešpektu, ohľaduplnosti a otvorenosti, s možnosťou diskusie a konštruktívnej kritiky. Metabo sa nebojí výziev, naopak detailne monitoruje odbory, ktorým sa prostredníctvom svojich produktov pokúša prácu maximálne zefektívniť. Medzi základné hodnotové piliere Metabo patrí dôvera, odvaha, vášeň a dynamika. .

 

 

Séria pre váš dom a záhradu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore