Preskočiť na hlavný obsah

Nimco

Nimco

O značke Nimco

Nimco Nimco NIMCO je česká spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu kúpeľňových doplnkov a ďalšieho vybavenia do kúpeľne. Na trhu pôsobí od roku 1998. Je registrovanou obchodnou značkou českej firmy Romvel s.r.o. a sídli v Liberci.

Od roku 2004 expanduje výrobkami do zahraničia – na Slovensko, do Ruska a Slovinska.

Spočiatku ponúkala značka NIMCO dve základné série. Dnes ponúka široký sortiment tovaru a využíva moderné technológie. Z ponuky podsvietených LED zrkadiel rôznych veľkostí a tvarov si vyberie každý.

V sortimente značky NIMCO si môžete vybrať WC kefy, držiaky toaletného papiera, dávkovače mydla, odpadkové koše, poličky, zrkadlá, mydlovničky, držiaky kefiek a pasty a mnoho ďalších.


Hodnoty značky Nimco

Hlavným cieľom značky NIMCO je naplniť očakávania aj požiadavky všetkých zákazníkov. Kvalita a dostupnosť je pevne zakotvená vo firemnej stratégii. Značka si dáva za cieľ, aby uspokojila nároky zákazníkov na kvalitu vyhotovenia a na cenu. V širokom spektre výrobkov je kladený dôraz ako na funkčnosť, tak aj na atraktívny design.

Vysoká kvalita

Značka sa zameriava na kvalitu použitého materiálu, precíznosť spracovania produktov, povrchové úpravy a spôsob výroby. Výrobky sú vyrobené aj testované podľa najvyšších štandardov kvality.

Svieži design

NIMCO si kladie vysoké nároky na design a vzhľad. Uprednostňuje čistý štýl, ktorý vdýchne vášmu domovu sviežu tvár.

Nízka cena

Ak nechcete do vybavenia príliš investovať, ponúka NIMCO výrobky tzv. ekonomického radu. Produkty sú vyrobené prevažne zo zinkovej zliatiny a nehrdzavejúcej ocele. Napriek tomu sa nemusíte obávať, že majú nižšiu kvalitu.

 

Nimco Nimco KORANimcoNimco


Designéri značky Nimco

Bez doplnkov, drobností a rôznych pomôcok by kúpeľňa nebola kúpeľňou. S nimi môžete vyladiť kúpeľňu do najmenšieho detailu a vytvoriť príjemnú intímnu atmosféru. Designéri značky Nimco si toho sú vedomí a vo svojich návrhoch sa týmito pravidlami riadia.

Spojujú jednoduchosť s čistými líniami aj tvarmi, vytvárajú dokonale minimalistické prostredie. Svoju kreativitu a tvorivé myšlienky, nevšednosť aj osobitosť odtlačili do sérií Bormo, Keira, Nikau, Maya alebo napríklad Unix

Všetky série ako celok tvora mozaiku moderných trendov bez kompromisov.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore