Preskočiť na hlavný obsah

Nimco

Nimco

O značke Nimco

Nimco Nimco NIMCO je česká spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu kúpeľňových doplnkov a ďalšieho vybavenia do kúpeľne. Na trhu pôsobí od roku 1998. Je registrovanou obchodnou značkou českej firmy Romvel s.r.o. a sídli v Liberci.

Od roku 2004 expanduje výrobkami do zahraničia – na Slovensko, do Ruska a Slovinska.

Spočiatku ponúkala značka NIMCO dve základné série. Dnes ponúka široký sortiment tovaru a využíva moderné technológie. Z ponuky podsvietených LED zrkadiel rôznych veľkostí a tvarov si vyberie každý.

V sortimente značky NIMCO si môžete vybrať WC kefy, držiaky toaletného papiera, dávkovače mydla, odpadkové koše, poličky, zrkadlá, mydlovničky, držiaky kefiek a pasty a mnoho ďalších.


Hodnoty značky Nimco

Hlavným cieľom značky NIMCO je naplniť očakávania aj požiadavky všetkých zákazníkov. Kvalita a dostupnosť je pevne zakotvená vo firemnej stratégii. Značka si dáva za cieľ, aby uspokojila nároky zákazníkov na kvalitu vyhotovenia a na cenu. V širokom spektre výrobkov je kladený dôraz ako na funkčnosť, tak aj na atraktívny design.

Vysoká kvalita

Značka sa zameriava na kvalitu použitého materiálu, precíznosť spracovania produktov, povrchové úpravy a spôsob výroby. Výrobky sú vyrobené aj testované podľa najvyšších štandardov kvality.

Svieži design

NIMCO si kladie vysoké nároky na design a vzhľad. Uprednostňuje čistý štýl, ktorý vdýchne vášmu domovu sviežu tvár.

Nízka cena

Ak nechcete do vybavenia príliš investovať, ponúka NIMCO výrobky tzv. ekonomického radu. Produkty sú vyrobené prevažne zo zinkovej zliatiny a nehrdzavejúcej ocele. Napriek tomu sa nemusíte obávať, že majú nižšiu kvalitu.

 

Nimco Nimco KORANimcoNimco


Designéri značky Nimco

Bez doplnkov, drobností a rôznych pomôcok by kúpeľňa nebola kúpeľňou. S nimi môžete vyladiť kúpeľňu do najmenšieho detailu a vytvoriť príjemnú intímnu atmosféru. Designéri značky Nimco si toho sú vedomí a vo svojich návrhoch sa týmito pravidlami riadia.

Spojujú jednoduchosť s čistými líniami aj tvarmi, vytvárajú dokonale minimalistické prostredie. Svoju kreativitu a tvorivé myšlienky, nevšednosť aj osobitosť odtlačili do sérií Bormo, Keira, Nikau, Maya alebo napríklad Unix

Všetky série ako celok tvora mozaiku moderných trendov bez kompromisov.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore