Preskočiť na hlavný obsah

Novaservis

Novaservis

Vitajte vo svete spoločnosti Novaservis

Spoločnosť Novaservis patrí medzi najväčších výrobcov vodovodných batériíkúpeľňových doplnkov v Českej republike a na Slovensku.

Firma vznikla v roku 1990 v Českej republike a zamerala svoje pôsobenie na výrobu kvalitného vybavenia kúpeľní. V roku 1995 došlo ku spojeniu firiem Novaservis a Metal Znojmo, a.s. a tým aj k rozšíreniu ponuky spoločnosti. Od roku 2011 je Novaservis, s viac než 30 rokmi skúseností v odbore, súčasťou silnej medzinárodnej skupiny FERRO.

Sila značky Novaservis spočíva vo vysokej kvalite produktov vyrábaných v českej fabrike v Znojme podľa európskych technologických štandardov. Charakterizuje ju aj neustále rozširovanie ponuky. Aktuálne v jej portfóliu nájdete nielen kvalitné vodovodné batériedoplnky, ale tiež inštalatérsky program, WC dosky, kúrenie do kúpeľne, sprchové hlavice, horné sprchy alebo celé sprchové sety.

A nesmieme zabudnúť ani na veľmi obľúbené produkty do kuchyne ako sú drezykuchynské batérie.

 

 

Novaservis FerroNovaservis Ferro

 

Hodnoty značky Novaservis

 

Výroba v Čechách

NovaservisProdukty značky Novaservis sú vyrábané vo vlastnej fabrike v Znojme, kde je kladený dôraz na použitie kvalitných surovín a komponentov od tých najspoľahlivejších dodávateľov. Výroba všetkých produktov je v súlade s medzinárodnou normou EN ISO 9001:2016. Navyše sú všetky produkty pred uvedením na trh dôkladne testované.  

 

Ekológia

Novaservis kvalitaZvláštnu pozornosť si zaslúžia vodovodné batérie s označením ECO a ECO+, ktoré vďaka svojim inovatívnym funkciám dbajú na zníženie spotreby vody aj nákladov v domácnosti. Tým pomáhajú šetriť nielen vaše financie, ale tiež prírodu. Ukážkovým príkladom toho je napríklad séria Metalia ECO+, ktorá sa môže pochváliť úsporou až 63 %.

 

Kvalita v každom detaile

Novaservis

Kúzlo tkvie v detailoch, preto je v každej fáze výroby venovaná pozornosť práve im. Kontroluje sa dokonalé vyhotovenie aj dokončenie. Vďaka precízne spracovaným produktom sa môže spoločnosť Novaservis pochváliť miliónmi spokojných zákazníkov.

 

Design

Novaservis design

Okrem toho, že sú všetky produkty Novaservisu precízne spracované a vyrobené z najkvalitnejších materiálov, je ich pozornosť zameraná aj na design. Atraktívny a moderný vzhľad reflektuje najnovšie celosvetové trendy a dokonale podtrháva štýl každej kúpeľne či kuchyne.

 

Značky Novaservis vo vašej kúpeľni a kuchyni

Produkty Novaservis nájdete pod niekoľkými značkami: Metalia, Titania, Nobles, Ferro. Všetky tieto značky boli vytvorené pre zjednodušenie každodennej hygieny a zlepšenie kvality života užívateľov. Každá z nich sa zmeriava na odlišné potreby a požiadavky zákazníkov.
 

                         

 

Riešenie pre vašu kúpeľňu

Novaservis koncept ECO

Koncept ECO+:

Ekologická séria ponúka významnú úsporu vody a peňazí pri zachovaní kvality, moderného designu, funkčnosti aj vášho komfortu. Séria Metalia ECO+ sa môže pochváliť úspornými aerátormi, ktoré dokážu ušetriť až 63 % spotreby vody. V tejto sérii nájdete vodovodné batérie, sprchové hlavice a sprchové sety.

Novaservis koncept hrana

Koncept Hrana: 

V ponuke spoločnosti Novaservis nájdete aj kubisticky ladené série Titania Cube, Nobless Edge, Metalia 4 alebo Metalia 12, ktoré sa môžu pochváliť atraktívnym designom a prémiovou kvalitou. Ostré hrany a nadčasovými vzhľad jednotlivých produktov dokážu efektívne dotvoriť moderný vzhľad každej kúpeľne. .

Novaservis koncept bílá/chrom

Koncept Biela/chróm:

Pôsobí naozaj luxusným dojmom. Hneď na prvý pohľad vás zaujme svojimi dokonalými krivkami s kombináciou lesklého chrómu a jemnej bielej farby. Obzvlášť pôsobivo bude vaša kúpeľňa vyzerať pri zachovaní komplexného konceptu, takže nehľaďte len na vodovodné batérie, ale zamerajte sa tiež na sprchový program a kúpeľňové doplnky. Tento koncept nájdete v sériách Nobless Tina, Metalia 57 alebo Titania Yacore

Koncept Čierná: 

Produkty z tohto konceptu vynikajú moderným pôsobivým vzhľadom, ktorý nie je len pre odvážnych. Vneste do svojej kúpeľne luxus v podaní najmodernejších trendov s matnými čiernymi produktmi zo sérií Nobless Tina, Titania Naty alebo Metalia 4. Čierna farba skvele podtrháva vzhľad každej modernej kúpeľne a dodá jej nádych elegancie a luxusu.     

Koncept Farba:

Atraktívna kombinácia metalickej odolnej perleťovej farby a individuálnej ručnej výroby dodá vašej kúpeľni naozaj luxusný vzhľad. Vybrať si môžete hneď zo šiestich originálnych farieb – k dispozícii je vyhotovenie v karmínovej červenej, zlatohnedej, kávovo hnedej, zlatej, bielej a čiernej. V koncepte Farba nájdete obľúbené série Metalia 57Titania Fresh.

Novaservis koncept retro

Koncept Retro: 

Predstavuje ideálnu voľbu pre milovníkov klasických línií aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Tento koncept ponúka tradičný design pre vytvorenie dokonalej harmónie vo vašej kúpeľni. Bronzové vyhotovenie je ideálne pre všetkých obdivovateľov retro štýlu, ale aj pre zákazníkov s vycibreným vkusom. 

Produkty Novaservis v kategóriách

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore