Preskočiť na hlavný obsah

Philips Hue

Philips Hue

Philips Hue: svetlá, ktoré vás rozžiaria

Moderná domácnosť ponúka mnoho potešení, ktoré sprostredkovávajú technologické vylepšenia. Aby ste svoje možnosti posunuli ešte o kúsok ďalej, stavte na múdre svetlá Philips Hue.

Rozšírené možnosti osvetlenia

Philips Hue patrí medzi jeden z najlepších systémov chytrého osvetlenia, ktorý výrazne ovplyvní nielen váš domov, ale aj životný štýl. Produkty sú určené nielen pre vnútorné, ale aj pre vonkajšie priestory. S ich asistenciou môžete vytvárať nielen unikátnu svetelnú atmosféru, ale tiež sa pohrať s farbou alebo tlmenosťou svetla. Nastaviť je možné aj automatické prispôsobovanie svetla dennej dobe. Múdre svetlá od philips Hue ponúkajú tiež bezpečnostné funkcie, kedy sa svetlá rozsvietia s vašim príchodom a zhasínajú s odchodom. Môžu svietiť aj keď ste mimo domova, aby odradili nežiaduce návštevníkov. Nespornou výhodou je, že svetlá môžete prostredníctvom aplikácie ovládať odkiaľkoľvek na svete, stačí na to len internetové pripojenie.

Svetelná hra s atmosférou

Vďaka systému Philips Hue máte možnosť rýchlo a ľahko prispôsobiť svetelné naladenie miestnosti. Chcete relaxovať, čítať si, čakáte hostí alebo plánujete romantický večer? Podporte správnu náladu práve svetlom. Upravovať môžete jas, farby aj teplotu osvetlenia, a to všetko prostredníctvom jedinej aplikácie. Stačí si vybrať príslušný rad osvetlenia. K dispozícii sú rady:

  • White: mäkké biele svetlo s bezdrôtovým stmievaním; 

  • White Ambiance: teplé až studené biele svetlo, ktoré pracuje s päťdesiatimi tisícmi odtieňmi bielej a

  • White and colour ambiance: biele a farebné svetlo, ktoré vďaka širokému spektru farieb prispôsobí atmosféru každej príležitosti.

Svetelné bezpečie

Aby bol domov naozaj domovom, musíme sa v ňom cítiť nielen pohodlne, ale aj bezpečne. S oboma vám môže pomôcť osvetlenie Philips Hue. Najmä v období neskorej jesene a zimy čelíme nepríjemným tmavým zákutiam. Tomu je však koniec! Už nemusíte prichádzať domov potme. Stačí si nastaviť exteriérové ​​alebo aj interiérové ​​svetlá tak, aby sa aktivovali v okamihu vášho príchodu domov. Týmto spôsobom môžete odradiť aj nevítaných hostí. Vďaka senzorom pohybu bude vaša domácnosť vždy vo svetle. Ďalším variantom je nastavenie automatického rozsvätenia a vypínania svetiel, aj keď ste mimo domova.

Čo ešte môžete získať?

O tom, že svetlá Philips Hue nie sú len osvetlenie vás presvedčí možnosť synchronizácie s ďalšími médiami. Svoje zážitky tak skutočne viditeľne rozšírite. Filmy a hudba získajú nový rozmer a vy sa stanete súčasťou príbehu. Synchronizácia s televízorom prispôsobí osvetlenie s priestorovým osvetlením, hudba môže byť vyjadrená aj za pomocou svetelných zmien. Skvelou správou je napríklad hranie počítačových hier, kedy efekt hry zvýšite pomocou svetla reagujúceho na dianie na vašom monitore.

Výhody osvetlenia Philips Hue

Vďaka svetlám Philips Hue bude vaša domácnosť skutočne príjemne osvetleným priestorom, ktorý ľahko prispôsobíte nálade aj aktuálnym potrebám. Za perfektným výkonom stojí intuitívny systém ovládania a spoľahlivá riadiaca technológia. Tá sa nebojí spolupráce s ostatným vybavením v domácnosti. Iste oceníte tieto výhody:

  • automatická aktualizácia systémov ,

  • čip Zigbee ponúka okamžitú odozvu a veľmi stabilné pripojenie, reguluje aj množstvo at, preto vaše internetové pripojenie nebude zahltené

  • užívateľsky príjemné nastavenie.

Produkty Philips Hue v kategóriách

Séria pre váš dom a záhradu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore