Preskočiť na hlavný obsah

Kuchyňa je srdcom domácnosti. Je ale tiež miestom, kde sa pracuje – varí, upratuje, umýva riad, skrátka vždy je tu čo robiť. Ako to zariadiť, aby bol chod kuchyne spoľahlivý, efektívny a maximálne funkčný? Stavte na šikovných pomocníkov v kuchyni, s ktorými vám práca pôjde od ruky!
 

Na drobnostiach záleží…

Možno by ste ako pomocníka uvítali šikovného kuchára, ktorý by vám mohol byť po ruke alebo aspoň kuchynského robota s množstvom šikovných a pokročilých funkcií. Taký robot je veľmi užitočný, existuje ale celý rad ďaleko menších a nie tak nákladných pomocníkov, ktorí vám prácu výrazne uľahčia. Vhodná a praktická doska na krájanie, kvalitné, nabrúsené nože, funkčné škrabky, pohotové strúhadlá. 

Jedným z nich je napríklad viacúčelový strúhadlový krájač Sharp značky Orion. Obsahuje niekoľko výmenných strúhadiel, ktoré umožňujú plátkovanie a strúhanie úzkych aj širších hranolčekov zeleniny. Hrúbku plátkov si môžete regulovať a navyše je tu praktický klobúčik, na ktorého hroty nabodnete napríklad cibuľu a strúhate pohodlne bez nebezpečenstva zranenia. Strúhajte rýchlo, bezpečne, efektívne, či už chystáte zeleninu do polievky alebo zemiakové hranolčeky!

krajec

Chcete domáce produkty?

Ak si potrpíte na domácu kuchyňu, neváhajte si obstarať takých pomocníkov, s ktorými ich príprava bude hračka. Vyhnite sa éčkam, konzervačným látkam a farbivám a obstarajte si nerezový šunkovar značky Orion na výrobu domácej šunky. Je to valcovitá nádoba, do ktorej natlačíte bravčové mäso a potom ho varíte vo vodnom kúpeli. Mäso je stlačené pružinou, aby sa dobre spojilo. Veľkou výhodou tohto nerezového pomocníka je to, že sa dá celý rozložiť a umyť v umývačke na riad. 

A čo tak domáce cestoviny? Žiadny problém, stačí si vziať k ruke praktický strojček na rezance Orion. Je to jednoduchý, ale zato účinný pomocník, ktorý vyváľa z cesta plát vo vami zvolenej šírke. Ak práve nerobíte lasagne a nepotrebujete pláty, ale menšie rezance, nechajte plát ešte rozkrájať buď na polievkové alebo prílohové rezance.

strojek na nudle

Je vonku zima? Zahrejte sa!

Máte už dosť stáleho prihrievania vychladnutého čaju? Vyberte si zo širokej ponuky termosiek značky Orion. Sú nerezové a majú v sebe dve steny, ktoré zaistia izoláciu a udržia váš nápoj dlho teplý, poprípade studený. V zime sú skvelé tiež na cesty a na výlety, keď sa potrebujete zahriať, v lete ich využijete naopak na ochladenie. Vo viečku termosky je výklopný plastový náustok, vďaka ktorému sa z nej pohodlne pije. Viečko je skrutkovacie, takže nehrozí, že by ste nápoj nechcene rozliali. Pre domáce použitie je praktická tiež väčšia termokanvica, ktorá rovnako udrží nápoj dlhú dobu teplý (alebo studený), pojme ale väčší objem. A ak chcete udržať teplý nielen nápoj, ale tiež pokrm, stavte na termomisy s pokrievkou.

Súvisiace produkty

16,00 € s DPH
Expedícia obvykle do 14 dní.
29,99 € s DPH
Expedícia obvykle do 14 dní.
28,99 € s DPH
Expedícia obvykle do 14 dní.
23,80 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
akcie
7,13 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
hore