Ravak

Ravak

O značke RAVAK

Ravak Ravak Českú firmu Ravak založili v roku 1991 dve rodiny – Vařekovi a Kreysovi – a dodnes ju aktívne riadia. V priebehu rokov sa im podarilo vybudovať z malej rodinnej firmy najväčšieho výrobcu kúpeľňového vybavenia v Českej republike a najväčšieho predajcu kúpeľňového vybavenia v strednej a východnej Európe.

Sortiment najprv tvorili sprchové kúty a sprchové vaničky s licenciou francúzskeho výrobcu. V roku 1993 RAVAK investoval do interného vývoja a o rok neskôr predstavil sprchové kúty vyrobené vlastnou patentovanou technológiou.

V súčasnosti ponúka RAVAK ucelené koncepty moderných kúpeľní premyslených do posledného detailu. Je autorom mnohých trendov, unikátnych technických riešení, patentovaných technológií a materiálov. 

V sortimente značky nájdete akrylátové vane s možnosťou osadenia hydromasážnymi systémami na mieru, sprchové kúty a dvere, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a širokú škálu doplnkov do kúpeľne.

 

Získané designové ocenenia

Design, umenie a estetika sú hlavnými znakmi výrobkov značky RAVAK. Sú dômyselne premyslené a nesú v sebe odtlačok konkrétneho autora. So značkou spolupracujú poprední designéri a výhercovia prestížnych súťaží aj štúdio preslávené svojím designom luxusných automobilových značiek. RAVAK sa pravidelne umiestňuje v najprestížnejších svetových súťažiach v odbore designu – napríklad Red dot, Design Award, Elle Deco apod.

 

Designéri RAVAK


Kryštof Nosál

"Použitím jednoduchých prostriedkov sa snažím dosiahnuť maximálneho účinku. Zjednodušením a odstránením všetkého nepotrebného vznikne výrobok, ktorý vnímame intenzívnejšie."

Kryštof Nosál je špičkový český designér. Zameriava sa predovšetkým na produktový design, v ktorom vyznáva hlavne pravidlo nekomplikovaných riešení s jasnou myšlienkou.

Je spoluautorom najobľúbenejších kúpeľňových výrobkov RAVAK zo sérií RosaChrome, koncept 10°, Classic, Evolution. S výrobkami RAVAK sa pravidelne zúčastňuje prestížnych súťaží: Bol nominovaný na cenu Czech Grand Design a stal sa výhercom cien EDIDA, Top Design a Red Dot.

 

Achim Storz

"Design vytvára identitu. Identita vytvára image. Image vytvára úspech."

Achim Storz čerpá pri navrhovaní vaní Ravak z bohatých skúseností získaných pri konštruovaní automobilových interiérov u prestížnych značiek. Vo svojom portfóliu má však aj navrhovanie spotrebného tovaru svetovo známych značiek.

Adam Storz dodáva výrobkom značky originalitu, precíznosť a autorský odtlačok.

Technológia

AMT

AMT

AntiBac

AntiBac

AntiCalc

AntiCalc

RimOff

RimOff

SilentRun

SilentRun

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore