Ravak

Ravak

O značke RAVAK

Ravak Ravak Českú firmu Ravak založili v roku 1991 dve rodiny – Vařekovi a Kreysovi – a dodnes ju aktívne riadia. V priebehu rokov sa im podarilo vybudovať z malej rodinnej firmy najväčšieho výrobcu kúpeľňového vybavenia v Českej republike a najväčšieho predajcu kúpeľňového vybavenia v strednej a východnej Európe.

Sortiment najprv tvorili sprchové kúty a sprchové vaničky s licenciou francúzskeho výrobcu. V roku 1993 RAVAK investoval do interného vývoja a o rok neskôr predstavil sprchové kúty vyrobené vlastnou patentovanou technológiou.

V súčasnosti ponúka RAVAK ucelené koncepty moderných kúpeľní premyslených do posledného detailu. Je autorom mnohých trendov, unikátnych technických riešení, patentovaných technológií a materiálov. 

V sortimente značky nájdete akrylátové vane s možnosťou osadenia hydromasážnymi systémami na mieru, sprchové kúty a dvere, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a širokú škálu doplnkov do kúpeľne.

 

Získané designové ocenenia

Design, umenie a estetika sú hlavnými znakmi výrobkov značky RAVAK. Sú dômyselne premyslené a nesú v sebe odtlačok konkrétneho autora. So značkou spolupracujú poprední designéri a výhercovia prestížnych súťaží aj štúdio preslávené svojím designom luxusných automobilových značiek. RAVAK sa pravidelne umiestňuje v najprestížnejších svetových súťažiach v odbore designu – napríklad Red dot, Design Award, Elle Deco apod.

 

Designéri RAVAK


Kryštof Nosál

"Použitím jednoduchých prostriedkov sa snažím dosiahnuť maximálneho účinku. Zjednodušením a odstránením všetkého nepotrebného vznikne výrobok, ktorý vnímame intenzívnejšie."

Kryštof Nosál je špičkový český designér. Zameriava sa predovšetkým na produktový design, v ktorom vyznáva hlavne pravidlo nekomplikovaných riešení s jasnou myšlienkou.

Je spoluautorom najobľúbenejších kúpeľňových výrobkov RAVAK zo sérií RosaChrome, koncept 10°, Classic, Evolution. S výrobkami RAVAK sa pravidelne zúčastňuje prestížnych súťaží: Bol nominovaný na cenu Czech Grand Design a stal sa výhercom cien EDIDA, Top Design a Red Dot.

 

Achim Storz

"Design vytvára identitu. Identita vytvára image. Image vytvára úspech."

Achim Storz čerpá pri navrhovaní vaní Ravak z bohatých skúseností získaných pri konštruovaní automobilových interiérov u prestížnych značiek. Vo svojom portfóliu má však aj navrhovanie spotrebného tovaru svetovo známych značiek.

Adam Storz dodáva výrobkom značky originalitu, precíznosť a autorský odtlačok.

Technológia

AMT

AMT

AntiBac

AntiBac

AntiCalc

AntiCalc

RimOff

RimOff

SilentRun

SilentRun

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore