Preskočiť na hlavný obsah

Reming

Reming

Spoločnosť Reming sa pýši viac ako tridsaťročnými skúsenosťami práce z nehrdzavejúcou oceľou, oceľou, sklom a hliníkom. Svoju činnosť, ktorú zahájila v roku 1990, rozdeľuje do troch hlavných oblastí. Prvou skupinou je kovovýroba z ocele a nehrdzavejúcej ocele, druhá časť sa sústredí na realizáciu neobvyklých diel ako sú sklenené bazény alebo otvárajúce sa strechy budov a do tretej skupiny sa radí výroba hliníkových výplní otvorov. Vo výrobnom procese spoločnosť Reming využíva moderných technológií, inovatívny prístup a nadčasový design.

Veľký potenciál firmy spočíva aj v samotnom výrobnom zázemí, ktoré je prispôsobené tak, aby každé odvetvie malo vlastné priestory a nedochádzalo tak k vzájomným negatívnym vplyvom. Pretože je u výrobkov kladený veľký dôraz na funkčnosť a bezpečnosť, nájdete v našej ponuke len kvalitné praktické nerezové sedadlá. Všetky výrobky splňujú prísne štátne a medzinárodné normy. Unikátny design produktov aj ich technické vyhotovenie je chránené Úradom priemyselného vlastníctva.

Série pre vašu kúpeľňu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 12.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore