Reming

Reming

Spoločnosť Reming sa pýši viac ako tridsaťročnými skúsenosťami práce z nehrdzavejúcou oceľou, oceľou, sklom a hliníkom. Svoju činnosť, ktorú zahájila v roku 1990, rozdeľuje do troch hlavných oblastí. Prvou skupinou je kovovýroba z ocele a nehrdzavejúcej ocele, druhá časť sa sústredí na realizáciu neobvyklých diel ako sú sklenené bazény alebo otvárajúce sa strechy budov a do tretej skupiny sa radí výroba hliníkových výplní otvorov. Vo výrobnom procese spoločnosť Reming využíva moderných technológií, inovatívny prístup a nadčasový design.

Veľký potenciál firmy spočíva aj v samotnom výrobnom zázemí, ktoré je prispôsobené tak, aby každé odvetvie malo vlastné priestory a nedochádzalo tak k vzájomným negatívnym vplyvom. Pretože je u výrobkov kladený veľký dôraz na funkčnosť a bezpečnosť, nájdete v našej ponuke len kvalitné praktické nerezové sedadlá. Všetky výrobky splňujú prísne štátne a medzinárodné normy. Unikátny design produktov aj ich technické vyhotovenie je chránené Úradom priemyselného vlastníctva.

Série pre vašu kúpeľňu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore