SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Sanela Napájacie zdroje

Svoju sanitárnu techniku vybavuje rešpektovaná česká značka Sanela pôvodnými napájacími zdrojmi. Sanela Napájacie zdroje sú špičkové produkty určené na napájanie umývadlových batérií, spŕch či splachovačov pisoárov. Ich použitie je obzvlášť vhodné vo verejných prevádzkach, kde je silný dôraz na bezproblémový výkon. Vyberte si účinný zdroj energie, ktorý pripevníte na lištu alebo do zásuvky. Ponuka Sanela Napájacích zdrojov je skvelou voľbou pre moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Napájacie zdroje

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 104 položiek a 52 140 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.