Preskočiť na hlavný obsah

SanSwiss Fun

Exkluzívny rad sprchových kútov Ronal Fun predstavuje nový štýl plný vzdušného priestoru a ľahkosti. Ak hľadáte niečo iné, než je klasický sprchový kút, ponúka vám to práve táto séria. Pevné sklenené zásteny sú uchytené v aluchrómových profiloch, ktoré sa musia ukotviť buď v stene alebo na strope. Sprchové steny môžu doplniť tiež dvere s otváraním von aj dovnútra. Designovo odľahčený a pôsobivý rad Ronal Fun kladie dôraz na zjednotenie estetického dojmu a praktickosti, čo dosahuje napr. antiplakovou úpravou skla Aqua-Perle alebo vyrovnávacím profilom umožňujúcim niekoľkomilimetrovú prestaviteľnosť pevných stien. Presné otváranie sprchových dverí zaisťuje špeciálny pánt otočného dielu s aretáciou po 45°, čím sa toľko neopotrebúva tesnenie. Zaujímavým aj praktickým prvkom sprchových kútov Ronal Fun je sklenená polička a držiak uterákov, ktoré je možné zapustiť do skla spoločne alebo zvlášť. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore