Preskočiť na hlavný obsah

SanSwiss TOP-Line

Sprchové kúty TOP-Line predstavujú osvedčenú kvalitu a zaujímavý design v jednom. Hladké plochy bezpečnostného skla s antiplakovou úpravou Aqua-Perle výborne ladia s hranatým aj zaobleným designom držadiel a rohových spojov. V rade TOP-Line je možné vybrať si veľké šírky skla, a to až do 1800 mm. Vyrovnávací profil na stenu umožní montáž aj cez nerovnosti steny a bez vŕtania. Všetky posuvné dvere sa dajú tiež ľahko vyklopiť do strany, čím sa značne uľahčuje ich čistenie. Praktickým vylepšením je doraz pojazdu dverí, ktorý bráni nárazu dverí a tlmí zvuk pri ich zatváraní. Dvojité pojazdové kolieska potom uľahčujú otváranie dverí. Veľké množstvo dekorovaných skiel a bohatá variabilita atypických vyhotovení spôsobuje, že si v typovom rade TOP-Line vyberie naozaj každý.

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore