Preskočiť na hlavný obsah

SanSwiss TOP-Line

Sprchové kúty TOP-Line predstavujú osvedčenú kvalitu a zaujímavý design v jednom. Hladké plochy bezpečnostného skla s antiplakovou úpravou Aqua-Perle výborne ladia s hranatým aj zaobleným designom držadiel a rohových spojov. V rade TOP-Line je možné vybrať si veľké šírky skla, a to až do 1800 mm. Vyrovnávací profil na stenu umožní montáž aj cez nerovnosti steny a bez vŕtania. Všetky posuvné dvere sa dajú tiež ľahko vyklopiť do strany, čím sa značne uľahčuje ich čistenie. Praktickým vylepšením je doraz pojazdu dverí, ktorý bráni nárazu dverí a tlmí zvuk pri ich zatváraní. Dvojité pojazdové kolieska potom uľahčujú otváranie dverí. Veľké množstvo dekorovaných skiel a bohatá variabilita atypických vyhotovení spôsobuje, že si v typovom rade TOP-Line vyberie naozaj každý.

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore