Preskočiť na hlavný obsah

Zaujali vás sprchové sety a ručné sprchy od značky GROHE? Pozrite sa, s akými sprchovými prúdmi sa môžete u tejto renomovanej nemeckej značky stretnúť.

Grohe Bokoma spray

Bokoma spray nahradí starostlivosť profesionálneho maséra.

Bokoma spray je sprchový prúd zložený z ôsmich dýz, ktoré spoločne vytvárajú rotujúci vodný lúč. Dohromady simulujú pocit, akoby sa vás dotýkal profesionálny masér a pomáhal vám uvoľniť napätie vo svaloch. Ku svojej práci ho používajú aj popredný kúpeľní terapeuti a športoví tréneri.

Bokoma spray nájdete napríklad u sprchových hlavíc a horných spŕch zo série Grohe Power & Soul.


Grohe Drizzle spray

Načerpajte silu na brehu mora. Kdekoľvek chcete.

Predstavte si, že sedíte na brehu mora a čerpáte nové sily. Každý deň. Kedykoľvek chcete.

So sprchovým prúdom Drizzle spray je to možné. Pripomína vodnú hmlu, pod ktorou si budete pripadať akoby na vás dopadali kvapky vody od špliechania mora.


Grohe Champagne spray

Veľké, mäkké kvapky vody obohatené vzduchom.

Champagne spray je úsporný sprchový prúd, s ktorým si zároveň doprajete plnohodnotný pôžitok zo sprchovania. Kvapky vody sú obohatené vzduchom, a preto sú plnšie, väčšie a mäkšie. Tento prúd oceníte s malými deťmi.

Nájdete ho u sprchových súpravručných spŕch Champagne zo série Grohe Euphoria.

 

Grohe Jet spray

Silný prúd s mnohými možnosťami využitia.

Potrebujete poriadnu vzpruhu? Sprchový prúd Jet spray je na to ako stvorený. Kruhové dýzy ručnej sprchy vytvárajú silný prúd vody, ktorý stimuluje vašu pokožku.

Je ideálny vo chvíľach, keď potrebujete uvoľniť napätie vo svaloch, napríklad po náročnom športovom výkone. Ženy ho ocenia v boji s celulitídou. Veľmi užitočný je aj pri čistení vane alebo sprchového kúta.

Jet spray je jednoducho multifunkční sprchový prúd, ktorý využijete každý deň. 

 

Grohe Massage spray

Doprajte si povzbudzujúcu masáž.

Pulzujúci režim prúdu poskytujúci povzbudzujúcu masáž. Ak sa tešíte na skutočne stimulujúcu sprchu, ktorá povzbudí vaše zmysly, potom je silný prúd Massage Spray ideálnou voľbou. Tento pulzujúci prúd vám poskytne jedinečnú a povzbudzujúcu celkovú masáž.

 

Grohe Pure spray

Sprchovanie v najčistejšej podobe.

Pure znamená čistý. Názov tohto sprchového prúdu preto hovorí za všetko. Ide o jemný a osviežujúci prúd vody. Vyteká zo stredu luxusnej stropnej sprchy Grohe Digital Deluxe a tým pripomína tok sviežeho horského prameňa.

Doprajte si domáci wellness a nalaďte svoje zmysly.

 

Grohe PureRain

Vylepšený sprchový dážď.

PureRain je nový vylepšený sprchový prúd Rain s väčšími a jemnejšími kvapkami. Užijete si s ním ešte luxusnejší zážitok zo sprchovania.

Je súčasťou sprchových systémov Grohe Euphoria SmartControl.

 

Grohe Rain spray

Bohatý prúd, ktorý vás bude rozmaznávať.

Bohatý a jemný režim prúdu, ktorý bude vašu pokožku rozmaznávať. To je Rain spray. Simuluje svieži letný dážď, ktorého kvapky vás nútia tancovať a smiať sa.

Dovoľte tomuto jemnému prúdu, aby z vás spláchol všetok stres a doprial vám pocit uvoľnenia a sviežosti. Hľadajte ho napríklad u ručných spŕch Grohe Tempesta New.  

 

Grohe Smartrain spray

Svieži a úsporný dáždik.

Sprchový prúd Smartrain spray vám ponúkne rovnaký pocit sviežosti a relaxácie ako prúd Rain. Líši sa ale tým, že je úsporný. Ide o chytrý režim, ktorý vám aj pri nižšej spotrebe vody poskytne dokonalý pôžitok zo sprchovania.

Tento svieži letný dáždik hľadajte u ručných spŕch zo série Euphoria.   

 

Grohe Triomassage spray

Trojitá uvoľňujúca masáž.

Triomassage spray je kombináciou režimov Bokoma Spray a Massage. Môžete si s ním dopriať súčasne trojitú uvoľňujúcu masáž – hlavy aj ramien.

Triomassage spray je súčasťou sprchového systému Grohe Rainshower SmartControl.
 

Grohe Waterfall spray

Pôsobivý vodopád odplaví starosti všedného dňa.

Snívate o tom zažiť, aké to je kúpať sa pod vodopádom? Nemusíte podnikať cesty do exotiky. Stačí nastaviť svoje telo opulentnému prúdu Waterfall spray. Odplaví stres aj starosti všedného dňa. Po tomto zážitku sa budete cítiť svieži a plní energie.

Zaujal vás? Môžete si ho dopriať pod luxusnou hlavovou sprchou Grohe Rainshower F.

Súvisiace produkty

hore