Preskočiť na hlavný obsah

Tece

Tece

Spoločnosť TECE, globálny výrobca sanitárnych výrobkov a inštalačných systémov, bola založená v roku 1987 Thomasom Fehlingsom a jeho otcom Gerdom Fehlingsom. Až do roku 2014 bol jej jediným akcionárom práve Thomas Fehlings. V priebehu tejto doby sa rodinná firma rozrástla na svetovo uznávanú spoločnosť, ktorá spĺňa tie najprísnejšie nároky na kvalitu, funkčnosť a design. Svoju pozornosť spoločnosť sústredí hlavne na výrobu premyslených produktov a úzku spoluprácu so svojimi zákazníkmi.

Pod povrchom aj v zornom poli

Takmer 90 % produktov TECE vo svojej kúpeľni na prvý pohľad neuvidíte. Ide o sanitárne technológie, potrubné systémy a inštalačné profily, ktoré sú „skryté“ za stenou alebo sú súčasťou predstenovej inštalácie. Napriek tomu bez nich nie je možná plnohodnotná prevádzka mnohých kúpeľňových prvkov. Medzi 10 % sortimentu potom nájdete ovládacie tlačidlá splachovania, izbové termostaty či sprchové žľaby TECEdrainline, ktoré obsahujú odtokový žľab, nerezový rošt s designovou perforáciou a sifón. Špecialitou sú potom prvotriedne WC terminály TECElux, prípadne splachovacie toalety TECEone, ktoré zvyšujú váš komfort v oblasti intímnej hygieny. Nevyžadujú elektrinu, čo rozširuje možnosti a rozsah ich použitia.

Jasný, nadčasový design

Produkty TECE zaujmú jasným, nadčasovým designom, ktorý využíva efektu minimalistických línií, a to ako hranatých, tak oblých, prípadne ich dômyselnú kombináciu. Vďaka širokej palete farieb a materiálov potom môžete svojej kúpeľni dodať osobitosť a štýl. Zvoliť môžete nadčasovú oceľ či plast, ale výnimkou nie je ani využitie skla, ktoré pomôže kúpeľni dodať nádych luxusu. Navyše je tento materiál hypoalergénny, ľahko sa udržuje a uchováva si perfektný vzhľad po dlhú dobu. Ovládacie tlačidlá splachovania potom existujú aj v zapustenej verzii, čím ešte posilníte vizuálnu stránku vašej kúpeľne.


tece          tece

Sila je v komunikácii a spolupráci

Už od začiatku svojej existencie dbala spoločnosť TECE na blízkosť a pravidelný dialóg so svojimi zákazníkmi. Bola tak schopná uspokojiť aj tie najvyššie nároky a predstavy všetkých zúčastnených strán. Produkty spoločnosti zohľadňujú nielen očakávanie finálneho užívateľa, ale tiež potreby architektov, projektantov, inštalatérov a prevádzkovateľov. Až potom je tak možné vybudovať funkčnú a esteticky príjemnú kúpeľňu. Spoločnosť TECE vo svojich systémových riešeniach kombinuje bezpečnosť prevádzky a nadčasový design.

Udávateľ trendov

Spoločnosť TECE sa neuspokojí s málom. Vďaka inováciám opakovane posúva a nastavuje nové medzinárodné štandardy v oblasti sanitárneho vybavenia. O kvalite výrobkov TECE svedčí aj nespočetné množstvo medzinárodných certifikátov a ocenení. Výrobky TECE sú vhodné nielen do domácností, ale tiež do firemných priestorov, prípadne do zdravotných, opatrovateľských či seniorských zariadení.

Stále niečo nové

Výroba sanitárnych systémov TECE sa nachádza v Nemecku, po Európe a v Ázii. Od svojho založenia oslňuje zákazníkov svojimi precíznymi produktmi, z ktorých medzi zlomové patrí hlavne:

  • plastové potrubie s hliníkovým plášťom, ktorý firma predstavila v roku 1992, od tej doby je používané po celom svete,
  • predstenové systémy TECEprofil sa objavili na trhu v roku 1995, výrazne uľahčili podomietkovú inštaláciu,
  • v roku 2002 uzrela svetlo sveta premyslená nádržka vybavená dvojitým splachovaním a 10litrovým zásobníkom, ktorá je stále vylepšovaná novými ovládacími tlačidlami,
  • novinka roku 2005 premenila zážitok zo sprchovania, pretože spoločnosť ponúkla svoje jedinečné sprchové žľaby, ktoré vynikajú nielen spoľahlivou funkčnosťou, ale tiež úplne zlomovým designom,
  • rok 2012 priniesol inovatívny toaletný terminál, ktorý zaisťuje vylepšenú hygienu a individuálne pohodlie. Vďaka bezkontaktnej splachovacej jednotke, lapaču zápachu či výškovému nastaveniu sa hodí prakticky všade,
  • sprchovacia toaleta bola vyvinutá v roku 2017 a spája v sebe pohodlie, design a širokú využiteľnosť, nie je k nej potreba elektriny.

 

Oceňovaný design, certifikovaná kvalita

Medzi najvýznačnejšie ocenenia patrí napríklad Good Design, Product design award, Design Plus, Architektur+Technik či Red dot design award.

Kvalita výrobkov je potom pravidelne monitorovaná celým radom medzinárodných kontrolných orgánov, napr. CSTBat, TÜV, SKZ či DIN Geprüft a ďalších.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore