Preskočiť na hlavný obsah

Tece

Tece

Spoločnosť TECE, globálny výrobca sanitárnych výrobkov a inštalačných systémov, bola založená v roku 1987 Thomasom Fehlingsom a jeho otcom Gerdom Fehlingsom. Až do roku 2014 bol jej jediným akcionárom práve Thomas Fehlings. V priebehu tejto doby sa rodinná firma rozrástla na svetovo uznávanú spoločnosť, ktorá spĺňa tie najprísnejšie nároky na kvalitu, funkčnosť a design. Svoju pozornosť spoločnosť sústredí hlavne na výrobu premyslených produktov a úzku spoluprácu so svojimi zákazníkmi.

Pod povrchom aj v zornom poli

Takmer 90 % produktov TECE vo svojej kúpeľni na prvý pohľad neuvidíte. Ide o sanitárne technológie, potrubné systémy a inštalačné profily, ktoré sú „skryté“ za stenou alebo sú súčasťou predstenovej inštalácie. Napriek tomu bez nich nie je možná plnohodnotná prevádzka mnohých kúpeľňových prvkov. Medzi 10 % sortimentu potom nájdete ovládacie tlačidlá splachovania, izbové termostaty či sprchové žľaby TECEdrainline, ktoré obsahujú odtokový žľab, nerezový rošt s designovou perforáciou a sifón. Špecialitou sú potom prvotriedne WC terminály TECElux, prípadne splachovacie toalety TECEone, ktoré zvyšujú váš komfort v oblasti intímnej hygieny. Nevyžadujú elektrinu, čo rozširuje možnosti a rozsah ich použitia.

Jasný, nadčasový design

Produkty TECE zaujmú jasným, nadčasovým designom, ktorý využíva efektu minimalistických línií, a to ako hranatých, tak oblých, prípadne ich dômyselnú kombináciu. Vďaka širokej palete farieb a materiálov potom môžete svojej kúpeľni dodať osobitosť a štýl. Zvoliť môžete nadčasovú oceľ či plast, ale výnimkou nie je ani využitie skla, ktoré pomôže kúpeľni dodať nádych luxusu. Navyše je tento materiál hypoalergénny, ľahko sa udržuje a uchováva si perfektný vzhľad po dlhú dobu. Ovládacie tlačidlá splachovania potom existujú aj v zapustenej verzii, čím ešte posilníte vizuálnu stránku vašej kúpeľne.


tece          tece

Sila je v komunikácii a spolupráci

Už od začiatku svojej existencie dbala spoločnosť TECE na blízkosť a pravidelný dialóg so svojimi zákazníkmi. Bola tak schopná uspokojiť aj tie najvyššie nároky a predstavy všetkých zúčastnených strán. Produkty spoločnosti zohľadňujú nielen očakávanie finálneho užívateľa, ale tiež potreby architektov, projektantov, inštalatérov a prevádzkovateľov. Až potom je tak možné vybudovať funkčnú a esteticky príjemnú kúpeľňu. Spoločnosť TECE vo svojich systémových riešeniach kombinuje bezpečnosť prevádzky a nadčasový design.

Udávateľ trendov

Spoločnosť TECE sa neuspokojí s málom. Vďaka inováciám opakovane posúva a nastavuje nové medzinárodné štandardy v oblasti sanitárneho vybavenia. O kvalite výrobkov TECE svedčí aj nespočetné množstvo medzinárodných certifikátov a ocenení. Výrobky TECE sú vhodné nielen do domácností, ale tiež do firemných priestorov, prípadne do zdravotných, opatrovateľských či seniorských zariadení.

Stále niečo nové

Výroba sanitárnych systémov TECE sa nachádza v Nemecku, po Európe a v Ázii. Od svojho založenia oslňuje zákazníkov svojimi precíznymi produktmi, z ktorých medzi zlomové patrí hlavne:

  • plastové potrubie s hliníkovým plášťom, ktorý firma predstavila v roku 1992, od tej doby je používané po celom svete,
  • predstenové systémy TECEprofil sa objavili na trhu v roku 1995, výrazne uľahčili podomietkovú inštaláciu,
  • v roku 2002 uzrela svetlo sveta premyslená nádržka vybavená dvojitým splachovaním a 10litrovým zásobníkom, ktorá je stále vylepšovaná novými ovládacími tlačidlami,
  • novinka roku 2005 premenila zážitok zo sprchovania, pretože spoločnosť ponúkla svoje jedinečné sprchové žľaby, ktoré vynikajú nielen spoľahlivou funkčnosťou, ale tiež úplne zlomovým designom,
  • rok 2012 priniesol inovatívny toaletný terminál, ktorý zaisťuje vylepšenú hygienu a individuálne pohodlie. Vďaka bezkontaktnej splachovacej jednotke, lapaču zápachu či výškovému nastaveniu sa hodí prakticky všade,
  • sprchovacia toaleta bola vyvinutá v roku 2017 a spája v sebe pohodlie, design a širokú využiteľnosť, nie je k nej potreba elektriny.

 

Oceňovaný design, certifikovaná kvalita

Medzi najvýznačnejšie ocenenia patrí napríklad Good Design, Product design award, Design Plus, Architektur+Technik či Red dot design award.

Kvalita výrobkov je potom pravidelne monitorovaná celým radom medzinárodných kontrolných orgánov, napr. CSTBat, TÜV, SKZ či DIN Geprüft a ďalších.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore