Preskočiť na hlavný obsah

Alveus

Alveus

Kvalita, design, nadšenie pre svoju prácu, dlhodobá vízia a tradícia za chrbtom. To sú len niektoré zo silných stránok značky Alveus, ktorú vlastní slovinská spoločnosť Kovinoplastika Lož. Tá už takmer 70 rokov úspešne vybavuje domácnosti, reštaurácie, hotely aj cateringové spoločnosti kuchynskými drezmi, drezovými batériami a súvisiacim kuchynským vybavením.

 

Sila dlhoročných skúseností

Príbeh značky Alveus začína v roku 1954, kedy bola založená spoločnosť Kovinoplastika Lož. Výroba prvých kuchynských drezov z nerezovej ocele sa datuje do roku 1968. S unikátnym riešením – výroba kuchynského drezu z jedného kusu (monoblok) spoločnosť vstúpila na trh v roku 1988. Od roku 1989 sa pridala výroba jedálenských kontajnerov GASTRANORM. Samotná značka Alveus vznikla v roku 1996 a od tej doby si prostredníctvom svojich výrobkov vybudovala pevné miesto na medzinárodných trhoch.

 

Dôraz na prírodu a životné prostredie

Alveus je známa nielen pre vysokú kvalitu, spoľahlivosť a unikátny design svojich výrobkov, ale tiež pre svoj vizionársky prístup k životnému prostrediu. Svedčí o tom aj fakt, že divoká príroda v okolí samotnej výroby je aj naďalej krásna a prosperujúca. Medzi hlavné piliere, ktoré prispievajú k dosiahnutiu ekologických cieľov patrí:

  • inovatívna technológia výroby, ktorá stavia na nízkej energetickej produkcii,
  • výrobky Alveus sa zameriavajú na dlhodobú životnosť, navyše je použitý materiál/nerez 100% recyklovateľný,
  • používanie ekologických obalov a
  • vhodná úprava odpadnej vody.

 

Kvalita s certifikátmi

O tom, že výrobky Alveus spĺňajú vysoké medzinárodné štandardy kvality vypovedá aj rad certifikátov, ktoré vlastní. Medzi najdôležitejšími môžeme nájsť certifikáty TÜV SÜD, konkrétne ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

AlveusAlveusAlveusAlveus

 

Všetko pre kuchyňu a niečo navyše

Alveus svoju ponuku produktov neustále inovuje a to ako po designovej, tak technologickej stránke. Sleduje trendy a niektoré aj sama vytvára. Výsledkom sú praktické, vizuálne nadčasové kúsky, ktoré sa pýšia dlhodobou životnosťou, spoľahlivosťou a ľahkou údržbou. Hlavným artiklom sú kuchynské drezy v širokej ponuke variant. Základným materiálom je nehrdzavejúca oceľ, ďalej potom materiál Granital či tvrdené sklo. Samostatnú kategóriu tvorí kolekcia Monarch, ktorá pracuje so špeciálnou úpravou nehrdzavejúcej ocele, čím na povrchu vznikajú odtiene zlatej, antracitovej či bronzu.

Vedľa kuchynských drezov v ponuke nájdete ladiace drezové batérie, kuchynské odpady (sifóny), kuchynské príslušenstvo (dosky na krájanie, dávkovač, sušiče, misky, príborníky či kryty na kuchynské drezy), kontajnery pre riadenie odpadu či inštalatérske súpravy. Špecialitou sú potom kombinácie kuchynského drezu a sporáku, ktorý nájde uplatnenie nielen v rozmerovo malých domácnostiach a rekreačných objektoch. Výrobky sú skvelou voľbou ako pre domácnosti, tak pre gastronomické zariadenia, hotely či cateringové účely.

 

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore