STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, z dôvodu karanténnych opatrení, ku ktorým pristúpili naši prepravní partneri, sú dočasne zrušené platby na dobierku. Berte, prosím, tiež na vedomie, že môže dochádzať k oneskoreniu termínov dodania vašej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Axor

Axor

Pro zákazníky, kteří kladou důraz na design, nabízí značka Axor exkluzivní koupelnové linie v nejrůznějších stylových provedeních. Tyto kolekce vznikly ve spolupráci s mezinárodními renomovanými architekty a designéry jako jsou např. Antonio Citterio, Philippe Starck a Jean-Marie Massaud. Díky nim byly vypracovány zcela nové prostorové koncepty, které definují novou podobu koupelny. Vodovodní baterie Axor splňují tvarem a funkcí svých výrobků nejvyšší nároky na kvalitu. Proto také můžete najít baterie Axor na celém světě v neznámějších projektech.

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 234 položiek a 57 938 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ľadom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariadzujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.