STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Axor MyEdition – ukážte svoj názor na dizajn

Axor MyEdition – ukážte svoj názor na dizajn
12.04.2019 STYLE PLUS s.r.o. Magazín | Novinky a trendy | Inšpirácia

Majte svoj štýl. Buďte osobnosťou, ktorá vie, čo sa jej páči. Všetko, čo si obliekate, aj to, čím sa obklopujete vás formuje a pomáha odlišovať sa od ostatných. Práve pre vás, čo nekompromisne trváte na kvalite, precíznosti a jedinečnosti, prichádza značka Axor s originálnym riešením do kúpeľní – novinkou MyEdition.

Kúpeľňa – miesto opravdivosti

Miestnosť, kde ste sami sebou a so sebou. To je kúpeľňa. Ponúka možnosť relaxácie a oddychu. Práve tu by ste sa mali obklopiť dokonalosťou. Takou, akou cítite v sebe. A práve vycibrenosť v detaili dokáže vyladiť vaše uvoľnenie na najvyšší stupeň. Pre vás, ktorí ste ochotní do absolútnej kvality investovať, prichádza možnosť obohatiť svoju kúpeľňu o nevšednú sériu Axor MyEdition .


Séria Axor MyEdition je navrhnutá pre najnáročnejších zákazníkov.

Minimalizmus, ktorý v sebe nesie všetko

Čistý tvar a nadčasový minimalistický dizajn Axor MyEdition, stvorený v spolupráci s poprednými svetovými dizajnérmi z Phoenix Design s viac než 700 oceneniami, posúva hranice možností riešenia interiéru. Vďaka svojim elegantným líniám si vodovodné batérie prirodzene získajú dominanciu v priestore. Svojou jemnosťou a originalitou okamžite upútajú pozornosť a predajú správu o svojom majiteľovi. „Oslní vás nielen svojim unikátnym vzhľadom, ale aj precíznym prevedením,“ hovorí Helena Nevečeřalová, marketingová manažérka e-shopu sanitino.sk. Ich povrchy sú testované pod najvyšším zaťažením, čím dosahujú ambíciu byť dokonalými vo funkčnosti, a zároveň vycibrenou dekoráciou. Sú schopné naplniť aj tie predstavy, o ktorých ste doteraz netušili, že máte.

Neobyčajný zážitok snúbiaci sa s neúprosnou čistotou línií

S Axor MyEdition sa aj umývanie rúk stane neobyčajným zážitkom. „Prúd vody vytvorený jemnými kvapkami sa pri kontakte s rukami mení v takmer mystickú hmlu,“ vysvetľuje Helena Nevečeřalová. Miovníci dizajnu ocenia aj sprchovú batériu, ktorá v jemnom štvorcovo dekoratívnom dizajne skrýva osobitné posolstvo o možnostiach sprchovania. Špeciálna technológia Powder Rain vás doslova zahalí do osviežujúcich kvapiek. Axor MyEdition myslí na všetko a svoju pozornosť venuje aj bidetovým batériám. Unikátny prístup ponúka vo variante vaňové batérie, kde sa stanú rovnocenným partnerom najmä voľne stojace vane. Pokiaľ chcete svetu ukázať svoj názor na eleganciu, zvoľte samostatne stojace batérie. Kúpeľňa sa tým stane skutočným dizajnovým skvostom.


Produkty Axor si zaslúžia maximálnu starostlivosť pri výrobe.

Vylaďte kúpeľňu do posledného osobitého detailu

Séria Axor MyEdition je vytvorená len pre najnáročnejších. Dobre vie, že môže ponúknuť oveľa viac, než očakávate. Je možné do nej totiž svoju osobnosť vniesť aj personalizovaným dizajnom. Vytvorte si kombináciu podľa svojho osobného vkusu. Vybrať si môžete až z 225 rôznych farebných (či dvojfarebných) variant, presne odrážajúcich vašu osobnosť. Dizanové možnosti rozviňte aj použitím špeciálneho dekoru. „K dispozícii máme varianty zrkadlové sklo , čierne sklo , chróm . Úplným skvostom je potom prevedenie z dýhy amerického orechu  vytvárajúce temne hnedé odtiene a žíhanie. Siahnuť však môžete po čiernom mramore  s unikátnou bielou kresbou, veľmi jemnom luxusnom koženom prevedení  či bielom mramore  so zlatými žilami,“ dopĺňa Helena Nevečeřalová.


Každá batéria je vďaka svojmu špecifickému materiálu originálom.

Každý kus je vďaka špecifickému materiálu originálom, rovnako ako je vaša osobnosť. Je len na vás, ako zanecháte svoj podpis v priestore, kde žijete. Vodovodné batérie Axor MyEdition vám môžu pomôcť v jedinečných štylisticky čistých detailoch.

Rozohrajte v kúpeľni vysokú hru kvality a luxusu. Úplným skvostom sú prevedenia zo zlata či z dýhy amerického orecha, ktorý vytvára temno hnedé odtiene a žíhanie.

Zostaňte s nami v kontakte

Pretože poznáme produkty, ktoré ponúkame, sme pripravení odpovedať na vaše prípadné dotazy, a to ako telefonicky, tak prostredníctvom e-mailu. O novinkách sa taktiež môžete pohodlne a s predstihom dozvedieť, pokiaľ sa stanete fanúšikom našej stránky na Facebooku. Zostaňme v kontakte aj prostredníctvom pravidelných newsletterov informujúcich o lahôdkach na poli sanitárnej techniky. Prihláste sa k ich odberu a už vám žiadna novinka neunikne.

Teraz je len na vás, aby ste svoju kúpeľňu nechali rozohrať vysokú hru luxusu, kvality a spoľahlivosti.